وحدت رمز پیروزی در انتخابات94 / بدون تحزب، هیچ اموری پیشرفت نمی کند
وحدت رمز پیروزی در انتخابات94 / بدون تحزب، هیچ اموری پیشرفت نمی کند

خط امام : رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان گفت: جمعی از بهترین جوانان اصلاح طلب استان کرمان هم اکنون ذیل سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) گردهم درآمده اند، ما را حامی خود بدانید و مطمئن باشید روز به روز اوضاع بهتر خواهد شد ، در انتخابات سال 94 نیز […]

خط امام : رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان گفت: جمعی از بهترین جوانان اصلاح طلب استان کرمان هم اکنون ذیل سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) گردهم درآمده اند، ما را حامی خود بدانید و مطمئن باشید روز به روز اوضاع بهتر خواهد شد ، در انتخابات سال 94 نیز باید انتخابات پیشین را الگوی خود قرار دهیم و بدانیم رمز موفقیت و پیروزی، اتحاد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، دکتر “محمد میرزایی” شامگاه امروز 4 اردیبهشت ماه که در اولین نشست هم اندیشی مجمع عمومی سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان سخن می گفت، با طرح این سوال که عموما بحث بر سر این است که سیاست چه گوشه ای از زندگی انسان ها را در برمی گیرد اظهار کرد: سیاست یعنی تدبیر امور با توجه به آینده و هیچ گریزی از آن در زندگی امروزه بشر نیست.

وی با ذکر این مطلب که ممکن است برخی افراد به سیاست علاقه مند نباشند افزود: با این حال نمی توان سیاست را از زندگی حذف کرد و عملا هیچ گریزی از اِعمال سیاست بر زندگی وجود ندارد. معتقدم جامعه بشری بدون اِعمال سیاست، حرکتی رو به جلو نخواهد داشت و اگر امروز تمام زوایای زندگی انسان ها را سیاست پر کرده است به این دلیل است که وجود آن، نیاز روز بشریت است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به منش افرادی که به سیاست علاقه مند هستند ولی آنرا فقط برای خود دانسته و نمی گذارند سایر افراد توانا و مستعد در این عرصه حضور داشته باشند ادامه داد: حضور افراد دیکته شده به سیاست، جز رخوت و درجا زدن چیز دیگری به همراه ندارد و این رویکرد مدت هاست که منسوخ شده است.

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان با تصریح بر اینکه فعالیت های سیاسی نه تنها در کشورهای جهان سون همچون ایران امری پر مخاطره است بلکه در کشورهای توسعه یافته نیز مسئله ای چالشی و خطر آفرین است توضیح داد: دلیل آنرا نیز می توان اینگونه بیان کرد که چون سیاست در هر جامعه ای از تاثیرگذارترین حوزه ها به شما می آید بنابراین از مخاطرات بیشتری نیز برخوردار می باشد.

میرزایی با بیان اینکه اگر کسی علاقه مند به تاثیرگذاری در جامعه پیرامون خود باشد و از توانایی مناسبی نیز برخوردار باشد می توان پا به عرصه سیاست بگذارد تاکید کرد: بی شک سیاست یکی از پر نفوذترین حوزه های هر جامعه بشری می باشد و عملا بدون سیاست ورزی خردمندانه نمی توان کاری از پیش برد.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان سال جاری گفت: در سالی که پیشِ رو داریم انتخابات و نیز بحث تحزب در محافل سیاسی از اهمیت مضاعفی برخوردار هستند. استقامت مردم و طیف اصلاح طلب کشور، کار را به جایی رسانده است که سایر گروه ها از جمله اصولگرایان تندرو و معتدل نیز به این نتیجه رسیده اند که هیچ اموری بدون تحزب پیش نمی رود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه تشکل ها و تیمی کار کردن از دیرباز وجود داشته است ادامه داد: جامعه ای که بخواهد گرفتار دیکتاتوری و تک صدایی نشود باید به سمت تحزب حرکت کند و این یکی از ثمرات ایستادگی و ایثارگری اصلاح طلبان طی سال های اخیر بوده است.

میرزایی با تاکید بر اینکه احزاب برنامه دار و شناسنامه دار باید در کارزارهای سیاسی حضور پیدا کنند ابراز امیدواری کرد: عرصه سیاسی آنقدر قانونمندانه و منصفانه شکل بگیرد که امکان حضور همه افراد توانمند، شایسته، متعهد و کارآمد فراهم گردد.

وی با ذکر این مطلب که جایگاه مجلس بر هیچکس پوشیده نیست گفت: باید مجلسی کارآمد، پویا و شایسته ملت ایران شکل بگیرد، مجلسی که تک صدایی و خودرایی در آن وجود نداشته باشد و به گونه ای نشود که فقط صدای یک جناح خاص در آن شنیده شود.

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان با بیان اینکه مجلس اگر اصلاح شود و افراد تندروی اصولگرا، جای خود را به افراد معتدل، کارآمد و متخصص تر بدهند کشور با اقداماتی که دولت یازدهم انجام می دهد گام های خوبی به جلو برخواهد داشت افزود: البته امیدوار هستیم که اکثریت قاطع مجلس در دست اصلاح طلبان و اعتدالگرایان باشد و اگر چنین نشد حتی الامکان افراد شایسته، پاک دست و شجاع به مجلس وارد شوند.

میرزایی با تاکید بر اینکه همدلی و اتحاد اصلاح طلبان در انتخابات سال 92، اردوگاه اصولگرایان را دچار ترس و واهمه کرد اضافه کرد: در انتخابات سال 94 نیز باید انتخابات پیشین را الگوی خود قرار دهیم و بدانیم رمز موفقیت و پیروزی، اتحاد است.

وی در پایان با خطاب قرار دادن جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان خاطرنشان کرد: جمعی از بهترین جوانان اصلاح طلب استان کرمان هم اکنون ذیل سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) گردهم درآمده اند، ما را حامی خود بدانید و مطمئن باشید روز به روز اوضاع بهتر خواهد شد و یا همکاری و تلاش هم می توانیم سال 94 را به سالی پرنشاط همراه با موفقیت و پیروزی در انتخابات تبدیل کنیم.