دکتر صادق آینه وند دعوت حق را لبیک گفت
دکتر صادق آینه وند دعوت حق را لبیک گفت

خط امام : دکتر صادق آیینه وند، چهره ماندگار تاریخ و استاد دانشگاه در رشته تاریخ اسلام که ریاست پژوهشگاه علوم انسانی را برعهده داشت، به دلیل بیماری عصر دیروز (پنجشنبه) دعوت حق را لبیک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در مدت بستری بودن این شخصیت تاریخ کشور در بیمارستان، شخصیت […]

خط امام : دکتر صادق آیینه وند، چهره ماندگار تاریخ و استاد دانشگاه در رشته تاریخ اسلام که ریاست پژوهشگاه علوم انسانی را برعهده داشت، به دلیل بیماری عصر دیروز (پنجشنبه) دعوت حق را لبیک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در مدت بستری بودن این شخصیت تاریخ کشور در بیمارستان، شخصیت های مختلفی از جمله ،حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام ، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، جعفر توفیقی و تنی چند از شخصیت های علمی دانشگاهی و کشوری از وی عیادت کردند.
پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، این ضایعه و مصیبت اسفناک را به خانواده محترم ایشان و عموم دانشگاهیان، پژوهشگران و دوستدارانش تسلیت گفته از خداوند متعال رحمت و مغفرت الهی و حشر با اولیای الهی را برای ایشان مسئلت می نماید.

مراسم تشیع و مجلس ترحیم متعاقبا اعلام خواهد شد.