تشییع این دردانه‌ ها از به یادماندنی‌ترین حوادث انقلاب است
تشییع این دردانه‌ ها از به یادماندنی‌ترین حوادث انقلاب است

خط امام : در پی تشییع باشکوه و غیرتمندانه‌ی پیکر مطهر 270 شهید دوران دفاع مقدس با حضور پرشکوه و حماسی مردم تهران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیام تقدیر و سپاس صادر کردند. به گزارش خط امام ، متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم […]

خط امام : در پی تشییع باشکوه و غیرتمندانه‌ی پیکر مطهر 270 شهید دوران دفاع مقدس با حضور پرشکوه و حماسی مردم تهران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیام تقدیر و سپاس صادر کردند.

به گزارش خط امام ، متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود بر فراز میهن اسلامی برافروختند و صلوات و تحیات خدا بر شهیدان مظلوم غواص که با ظهور و حضور خود این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گرانبها و ذخیره‌های معنوی امت را با شکوهی هرچه تمام‌تر در کشور برافراشتند.

سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم‌دیده شما و سلام بر ارواح طیبه و به رضوان الهی، بال گشوده‌ی شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید. و سپاس بی پایان پروردگار حکیم و مهربان را، که در لحظه‌های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارتهای تردیدناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می‌فرماید و غبارها را می‌زداید. و سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه و مسئولیت‌پذیر که خطاب لطیف الهی را به درستی می‌شناسید و می‌نیوشید و پاسخ می‌گویید. حضور پرمضمون امروز شما در تشییع این دردانه‌های به میهن بازگشته، یکی از به یادماندنی‌ترین حوادث انقلاب است. رحمت خدا بر شما.

و سپاس بی‌حد از خدای مالک دلها و سلام بی‌پایان بر حضرت بقیه‌الله روحی فداه که صاحب این ثروت عظیم است.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

سید علی خامنه اي