رفع ممنوعیت پخش اخبار و تصاویر سید محمد خاتمی در اسرع وقت
رفع ممنوعیت پخش اخبار و تصاویر سید محمد خاتمی در اسرع وقت

خط امام : اولین نشست شورای مرکزی  جدید مجمع نیروهای خط امام  هفته گذشته و با پایان کار شورای مرکزی قبلی و پس از کنگره اخیر این تشکل اصلاح طلب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، بنا بر اعلام کمیته ارتباطات مجمع نیروهای خط امام در ابتدای این جلسه جهت انتخاب […]

خط امام : اولین نشست شورای مرکزی  جدید مجمع نیروهای خط امام  هفته گذشته و با پایان کار شورای مرکزی قبلی و پس از کنگره اخیر این تشکل اصلاح طلب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، بنا بر اعلام کمیته ارتباطات مجمع نیروهای خط امام در ابتدای این جلسه جهت انتخاب دبیر کل  به صورت کتبی رای گیری به عمل آمد که به اتفاق آرا جناب حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای برای بار دیگر به دبیر کلی این تشکل انتخاب شد .

به همین مناسبت دبیر کل مجمع نیروهای خط امام ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای مرکزی و اعضای سابق شورای مرکزی  و همه اعضای این تشکل که در سالهای گذشته با وجود مشکلات و موانع مختلف  به تعهد تشکیلاتی خود وفادار بودند، اظهار امیدواری کرد تا در دور جدید با همکاری و همراهی همه اعضا بتوان برای محقق ساختن اهداف و مرامنامه مجمع بیش از پیش تلاش کرد.

سپس اعضای کمیته های سیاسی، پشتیبانی، ارتباطات ،استانها و تشکیلات انتخاب شدند.

همچنین  تعدادی از حاضران تحلیل های خود از وضعیت سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی کشور و موضوعات منطقه ای را بیان کردند.

شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام  بر لزوم حمایت و تلاش برای اتخاذ راهبرد های مشترک  منطقه ای بدون دخالت قدرت های فرامنطقه ای برای مبارزه با گروههای تکفیری و داعش تاکید کردند و تاسف و نگرانی خود را از حملات ضد بشری رژیم آل سعود و کشورهای حامی آن در حمله به مردم یمن ابراز داشتند و نسبت به انفعال نهاد های بین المللی ابراز تاسف کردند و خواستار پایان بخشیدن به بحران یمن از طریق گفتگو های سیاسی شدند.

در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت واحدهای استانی مجمع و فعالیت های در حال انجام  ارایه و پیرامون آنها  تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در پایان، اکثریت اعضا با انتقاد از آنچه مدتی است با عنوان ممنوعیت پخش اخبار و تصاویر حجه الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی، رییس جمهور سابق طرح شده و طبق اظهارات مسئولان ، مستند به حکم دادگاه و یا مصوبه شورای عالی امنیت ملی هم نبوده ، خواستار رفع این مشکل در اسرع وقت شدند.