شورای نگهبان به دلیل سلایق سیاسی کاندیداها را رد صلاحیت نکند
شورای نگهبان به دلیل سلایق سیاسی کاندیداها را رد صلاحیت نکند

خط امام : دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: اصلاح‌طلبان از مسئولان عالی‌رتبه می‌خواهند از ممیزین خود٬ احترام به حقوق مردم و اهمیت به رایشان را بخواهند و خود نیز به این آرا احترام بگذارند. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس عنوان کرد: اصلاح‌طلبان […]

خط امام : دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: اصلاح‌طلبان از مسئولان عالی‌رتبه می‌خواهند از ممیزین خود٬ احترام به حقوق مردم و اهمیت به رایشان را بخواهند و خود نیز به این آرا احترام بگذارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس عنوان کرد: اصلاح‌طلبان در حال حاضر در چارچوب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در این شورا حدود 18 تا 20 حزب از جریان اصلاحات دور هم جمع شده‌اند و شعبه‌های شورای هماهنگی هم در سراسر کشور پابرجا هستند و خود را برای انتخاباتی پرشور و فعال آماده می‌کنند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام افزود: جریان اصلاحات از مسئولان عالی‌رتبه می‌خواهند تا از ممیزین خود٬ احترام به حقوق مردم و اهمیت به به رای آنها را بخواهند و خود نیز به این آرا احترام بگذارند.

خامنه‌ای تاکید کرد: مفهوم اینکه گفته شد رای مردم حق‌الناس است، این است که باید افرادی که مردم به آنها علاقه و اعتقاد دارند٬ همواره در صحنه باشند و این مسئولان نیز به حقوق مردم پایبند بوده و آنها را به دلیل سلایق متفاوت سیاسی رد صلاحیت نکنند.

وی افزود: در حال حاضر با سازو کارهای شورای هماهنگی در ارتباط هستم و با شورا یا دیگر کمیته‌ها ارتباطی ندارم٬ البته کمیته انتخابات هم زیرنظر همین شورا اداره می‌شود.