دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸

حجت‌الاسلام خامنه‌ای : مسئولان به رای مردم احترام بگذارند

شورای نگهبان به دلیل سلایق سیاسی کاندیداها را رد صلاحیت نکند

شورای نگهبان به دلیل سلایق سیاسی کاندیداها را رد صلاحیت نکند

خط امام : دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: اصلاح‌طلبان از مسئولان عالی‌رتبه می‌خواهند از ممیزین خود٬ احترام به حقوق مردم و اهمیت به رایشان را بخواهند و خود نیز به این آرا احترام بگذارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس عنوان کرد: اصلاح‌طلبان در حال حاضر در چارچوب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در این شورا حدود ۱۸ تا ۲۰ حزب از جریان اصلاحات دور هم جمع شده‌اند و شعبه‌های شورای هماهنگی هم در سراسر کشور پابرجا هستند و خود را برای انتخاباتی پرشور و فعال آماده می‌کنند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام افزود: جریان اصلاحات از مسئولان عالی‌رتبه می‌خواهند تا از ممیزین خود٬ احترام به حقوق مردم و اهمیت به به رای آنها را بخواهند و خود نیز به این آرا احترام بگذارند.

خامنه‌ای تاکید کرد: مفهوم اینکه گفته شد رای مردم حق‌الناس است، این است که باید افرادی که مردم به آنها علاقه و اعتقاد دارند٬ همواره در صحنه باشند و این مسئولان نیز به حقوق مردم پایبند بوده و آنها را به دلیل سلایق متفاوت سیاسی رد صلاحیت نکنند.

وی افزود: در حال حاضر با سازو کارهای شورای هماهنگی در ارتباط هستم و با شورا یا دیگر کمیته‌ها ارتباطی ندارم٬ البته کمیته انتخابات هم زیرنظر همین شورا اداره می‌شود.

نوشته شده توسط خط امام در سه شنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳ ق٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    یادش بخیر بعنوان بازرس پای صندوق رای در شعبه قلهک تهران بودم که گفتند اگر آرا مهر نخورده باشه باید جزء آرای ماخوذه باطله حساب شود به مسئول شورای نگهبان گفتم آخه این مهر نزدن بر برگه های رای مقصر کیه مگر خودمون نیستیم پس اون موقع پیر مردی که پایش شکسته بود و با اعصا اومده رای بده شاید ما رای اونو باطل کردیم و حق اون ضایع شده خلاصه قبول کردند و برگه ها را مهر زدیم و الحمدالله تعداد آرا هم با سربرگ ها یکی شد و حق کسی را ضایع نکردیم انشالله شورای نگهبان هم به این نکته توجه می فرمایند و ما ملت را مسرور بذل خویش خواهند نمود

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.