دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸

نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران برگزار شد

افزایش مشارکت هدف اصلاح طلبان و اعتدالگرایان مازندران

افزایش مشارکت هدف اصلاح طلبان و اعتدالگرایان مازندران

خط امام : ضیافت افطار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران با حضور دبیران و نمایندگان تشکلهای سیاسی عضو جبهه اصلاحات روز چهارشنبه در ساری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ؛ در این جلسه درباره هماهنگی برای انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد با وفاق و همدلی و اتحاد همه نیروهای تاثیر گذار کشوری، استانی و شهرستانی اصلاح طلب و اعتدال‌گرا دربهترین شرایط برای انتخابات مجلس آتی فعالیت کرده و برای افزایش مشارکت عمومی تلاش شود.

این نشست با حضور دبیران و نمایندگان احزاب و تشکل‌های خانه کارگر، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، مجمع نیروهای خط امام، حزب کارگزاران ایران اسلامی، حزب زنان مسلمان نو اندیش، حزب اعتماد ملی، انجمن اسلامی معلمان، انجمن اسلامی مهندسان، حزب همبستگی، حزب مردمسالاری، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، مجمع دانش آموختگان و دانشگاهیان ایران اسلامی، انجمن اسلامی جامعه پزشکی و سازمان عدالت و آزادی برگزار شد.

این شورا در ادامه تلاش‌های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای ایجاد انسجام و وحدت میان نیروهای اصلاح‌طلب کشور در مناطق مختلف تشکیل شده و درحال حاضر دبیری آن با مهندس محمد رحیمی (دبیر انجمن اسلامی مهندسان استان مازندران) است و جلسات آن به صورت منظم برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۱ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.