روز قدس خیزش همگانی علیه صهیونیسم ، تروریسم و متحدان آنان است
روز قدس خیزش همگانی علیه صهیونیسم ، تروریسم و متحدان آنان است

خط امام : جوانان خط امام در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و فرارسیدن روز قدس با صدور بیانیه ای از آحاد مردم روزدار و مومن ایران اسلامی به ویژه جوانان برای شرکت در راهپیمایی روزقدس دعوت نمود ، در بخشی از این بیانیه با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین تنها متعلق به جهان […]

خط امام : جوانان خط امام در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و فرارسیدن روز قدس با صدور بیانیه ای از آحاد مردم روزدار و مومن ایران اسلامی به ویژه جوانان برای شرکت در راهپیمایی روزقدس دعوت نمود ، در بخشی از این بیانیه با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین تنها متعلق به جهان اسلام نیست آمده است ، مسئله فلسطین صرفا مختص جهان اسلام نیست. آنچه که برملت آزاده فلسطین رفته و می رود وجدان نوع بشر را متأثر می کند، از این رو در سراسر دنیا غیر مسلمان ها نیز با ملت فلسطین اعلام همبستگی کرده ،از آنها حمایت می نمایند و از اقدامات اشغالگران قدس متنفرند.
در بخش دیگری از بیانیه با اشاره به کارشکنی و دخالت رژیم غاصب صهیونیستی در مذاکرات هسته ای تاکید شده ، ما جوانان ایران اسلامی به خوبی آگاهیم که حل مسئله هسته ای در فضایی منطقی و مسالمت آمیز و به دور از تحکم و انحصارطلبی بستر را به خوبی برای حل مسائل منطقه هموار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ‍” متن کامل بیانیه سازمان جوانان و دانشجویان خراسان رضوی به شرح زیر می آید …

بسم الله الرحمن الرحیم
و لن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا
روز قدس یادگارارزشمند رهبرکبیرانقلاب حضرت امام خمینی (ره) و میراثی ست گرانبها که تکریم آن از ضروریات عقلی، وجدانی ، شرعی و سیاسی ست.
روز قدس تبلور یکپارچگی و همگرایی جهان اسلام در دفاع از حقوق بدیهی مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی در برابر سلطه ، استکبار، زورگویی و توحش در سراسر دنیا و به هرشکل و قالبی ست.
حرکتی ست مردمی برای ابراز انزجار از جنایات، نسل کشی ها و اقدامات ضد حقوق بشری رژیم صهیونیستی .
مسئله فلسطین صرفا مختص جهان اسلام نیست. آنچه که برملت آزاده فلسطین رفته و می رود وجدان نوع بشر را متأثر می کند، از این رو در سراسر دنیا غیر مسلمان ها نیز با ملت فلسطین اعلام همبستگی کرده ،از آنها حمایت می نمایند و از اقدامات اشغالگران قدس متنفرند.
روز قدس به فرموده امام راحل ” تنها اختصاص به قدس ندارد ، بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.”
در شرایط کنونی منطقه که شاهد آن هستیم : حمله آل سعود به یمن ، تحولات عراق و سوریه و ناامنی ها و درگیری هایی که تحت راهبرد نظام سلطه و صهیونیزم در منطقه پدید آمده است روز قدس امسال توجه ویژه ای را می طلبد و حضورحماسی در این راهپیمایی بزرگ اهمیتی مضاعف پیدا می کند.
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز خیزش همگانی علیه صهیونیسم و تروریسم وهمه کسانی است که خواسته یا ناخواسته منافع رژیم صهیونیستی را در منطقه تامین می کنند.
حمایت از آرمان فلسطین مانند حفظ حقوق و منافع هسته ای از مسائل استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است و این دو از رویکردهای فراجناحی و فراحزبی ملت می باشند.
ما جوانان ایران اسلامی به خوبی آگاهیم که حل مسئله هسته ای در فضایی منطقی و مسالمت آمیز و به دور از تحکم و انحصارطلبی بستر را به خوبی برای حل مسائل منطقه هموار می کند.
رژیم بحران آفرین صهیونیستی که مانع بزرگ توافق هسته ای ایران و غرب است از حل و فصل منصفانه و معقولانه مسئله هسته ای ایران هراس دارد.
ملت آگاه ایران در راهپیمایی روزقدس از دیپلمات های انقلابی خود نیز حمایت می کند و انشاء الله با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت امام عصر ارواحنا فداه و همت این عزیزان برای این مذاکرات نتیجه ای در شأن ملت همیشه سرافراز ایران رقم خواهد خورد.

شاخه جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام خراسان رضوی ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین ، یمن ، عراق و سوریه و محکومیت اسراییل غاصب و هم پیمانانش در منطقه از آحاد مردم مومن و روزه دار ایران به ویژه جوانان دعوت می کند که با لبیک به سفارش مولای متقیان حضرت امام علی علیه افضل صلوات که فرمودند ” دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید ” در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و این روز را که همجوار شب قدر است زنده بدارند.

إنَّ وَعدَ اللَّهِ حَقٌّ
شاخه جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام خراسان رضوی