نتانیاهو سخن گفتن درباره خطر داعش را ممنوع کرد
نتانیاهو سخن گفتن درباره خطر داعش را ممنوع کرد

خط امام : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژِیم صهیونیستی سخن گفتن در باره خطر گروه تروریستی تکفیری داعش از جمله در سینای مصر را حتی برای رییس سازمان تروریستی جاسوسی این رژیم (موساد) ممنوع اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، روزنامه صهیونیستی هاارتص نوشت که نتانیاهو به تامیر باردو رییس موساد […]

خط امام : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژِیم صهیونیستی سخن گفتن در باره خطر گروه تروریستی تکفیری داعش از جمله در سینای مصر را حتی برای رییس سازمان تروریستی جاسوسی این رژیم (موساد) ممنوع اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، روزنامه صهیونیستی هاارتص نوشت که نتانیاهو به تامیر باردو رییس موساد تاکید کرده است در سخنرانیش در فراکسیون اردوگاه صهیونیستی نباید درباره خطر و تهدید داعش در صحرای سینای مصر سخن بگوید.

هاارتص به نقل از میراف میخائیلی رییس فراکسیون اردوگاه صهیونیستی نوشت که از رییس موساد خواستار بررسی راهبردی تهدیدهای داعش به دنبال حملات اخیر آن در سینا و پرتاب موشک به سوی فلسطین اشغالی شدیم و باردو قبول کرد اما گفت که شرط آن موافقت نتانیاهو است.

هاآرتص افزود: میخائیلی ازیکی از مشاوران نتانیاهو نظراو را جویا می شود اما پاسخی که دریافت می کند حاکی از مخالفت نخست وزیر رژِیم صهیونیستی بوده است.

irna