روحانی: دعای ملت ایران مستجاب شده است
روحانی: دعای ملت ایران مستجاب شده است

خط امام : رییس جمهوری با بیان این که «عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا» گفت: مردم در شب های قدر برای دستیابی به یک توافق خوب دعا کردند و من الان به ملت بزرگوار ایران اعلام می کنم که دعای آن ها مستجاب شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، […]

خط امام : رییس جمهوری با بیان این که «عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا» گفت: مردم در شب های قدر برای دستیابی به یک توافق خوب دعا کردند و من الان به ملت بزرگوار ایران اعلام می کنم که دعای آن ها مستجاب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی بعد از ظهر سه شنبه در گفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم افزود: ماه رمضان همواره ماه خیر و برکت و ماه تقرب مردم به خداوند بوده است.

با پایان مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای گروه 1+5، رییس جمهوری در حال گفت و گو با مردم شریف و غیور کشورمان است.

ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 (شامل آمریکا، آلمان، انگلیس، چین، فرانسه و روسیه) همراه با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از 22 ماه مذاکرات سخت و فشرده، سرانجام امروز 23 تیر 1394 برای رفع سوء تفاهم ها در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای و همزمان لغو تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران تفاهم کردند.