شیرینی این ظفر گوارای ملتی که خواهان حاکمیت قانون، عقلانیت و صلح است
شیرینی این ظفر گوارای ملتی که خواهان حاکمیت قانون، عقلانیت و صلح است

خط امام : در پی پیروزی چشم گیر و غرور آفرین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ای این موفقیت را به رهبر انقلاب ، دولتمردان و به ویژه ملت شریف ایران تبریک گفتند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن […]

خط امام : در پی پیروزی چشم گیر و غرور آفرین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ای این موفقیت را به رهبر انقلاب ، دولتمردان و به ویژه ملت شریف ایران تبریک گفتند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن بیانیه جوانان خط امام خراسان رضوی به شرح زیر می آید…

بسم الله الرحمن الرحیم

توافق هسته ای بزرگ و تاریخ ساز ایران پس ازدوازده سال مذاکرات فشرده دیپلماتیک در سایه لطف و عنایت خداوند متعال، استقامت و صبر تحسین برانگیز ملت سرافراز ایران ، رهنمودهای شجاعانه رهبری و تدبیر و همت دولتمردان محترم حاصل شد.

این پیروزی بر ملت مقاوم ایران مبارکباد.

موضع گیری های رهبری انقلاب، حمایت های ایشان از دولت و تیم مذاکره کننده، راهنمایی ها و ارشاداتشان درجهت الزام نمودن تندروهای داخلی به تمکین و تبعیت از خواست و اراده ملت و دولت تدبیر و امید ، تلاشهای ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی، وزیر امورخارجه جناب آقای دکترظریف و سایر اعضای هیئت دیپلماتیک قابل تجلیل و قدردانی ست.

ضرورت دارد از شخصیت هایی چون آیت اله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی ریاست معظم دولت کریمه اصلاحات و جناب آقای دکتر عارف و نیز همه چهره ها و شخصیت هایی که مستقیم و غیرمستقیم در این موفقیت ملی نقش ایفا نمودند تشکر و تجلیل کنیم.

شیرینی این ظفر گوارای ملتی باد که آگاهانه حماسه 24 خرداد 92 را رقم زدند. ملتی که هماره خواستار حاکمیت قانون، عقلانیت، صلح ، اصلاح و اعتدال بوده و خواهند بود.

امید است مردم شرافتمندمان به زودی تاثیر چشمگیر و نتیجه اجرای تعهدات و توافقات را بر معیشت خود احساس کنند.

و ما النصر إلا من عندالله

شاخه جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام خراسان رضوی