سراج الدین میردامادی به مرخصی سه روزه آمد
سراج الدین میردامادی به مرخصی سه روزه آمد

خط امام : سید سراج الدین میردامادی با گذراندن یک سوم از دوره حبس خود به مرخصی سه روزه آمد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سید سراج الدین میردامادی روزنامه نگار اصلاح طلب ، روز دوشنبه 5 مرداد 1394 برای سه روز به مرخصی آمد. این مرخصی در پی سفر همسر و […]

خط امام : سید سراج الدین میردامادی با گذراندن یک سوم از دوره حبس خود به مرخصی سه روزه آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سید سراج الدین میردامادی روزنامه نگار اصلاح طلب ، روز دوشنبه 5 مرداد 1394 برای سه روز به مرخصی آمد. این مرخصی در پی سفر همسر و فرزند این زندانی سیاسی از فرانسه به ایران صادر شد.

این روزنامه نگار اصلاح طلب که صرفا به دلیل فعالیتهای مطبوعاتی انتقادی و اصلاح طلبانه خود پس از خرداد 88 از سوی قاضی صلواتی ابتدا به 6 سال زندان و سپس در مرجع تجدید نظر محکوم به تحمل سه سال زندان شد از 21 اردیبهشت 1393 در زندان اوین بسر می برد که از این مدت شش ماه را در شرائط دشوار امنیتی بسر برده و الباقی در بند 8 عمومی زندان اوین بوده است.

سراج الدین میردامادی که جانباز جنگ تحمیلی نیز می باشد در اردیبهشت امسال پس از کوتاهی و تاخیر و کارشکنی فراوان برای عمل جراحی ترکش در ناحیه گردن به بیمارستان امام خمینی (ره) اعزام و پس از عمل جراحی بلافاصله به بند 8 اوین برگردانده شد و این در حالی بود که درمان ساق پای راست این جانباز هنوز آغاز نشده بود و مقامات قضایی اجازه ندادند مراحل نقاهت و التیام کامل جراحات پس از عمل طی بشود.

لازم به ذکر است که این روزنامه نگار زندانی یک سوم از دوره حبس خود را گذرانده و طبق آیین دادرسی جدید باید مشمول آزادی مشروط شود اما دادستان تهران هنوز به درخواست قانونی این زندانی پاسخ نداده است.