تكذيب خبر لغو سخنراني حجت الاسلام والمسلمين سيد هادي خامنه اي
تكذيب خبر لغو سخنراني حجت الاسلام والمسلمين سيد هادي خامنه اي

خط امام : در تماس تلفني با دبير كل مجمع نيروهاي خط امام ايشان مساعد نبودن شرايط جسماني را علت لغو سخنراني در شهرستان گيلان غرب عنوان كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، حجت الاسلام والمسلمين سيد هادي خامنه اي كه طي سفر سه روزه به استان كرمانشاه در همایش وحدت و […]

خط امام : در تماس تلفني با دبير كل مجمع نيروهاي خط امام ايشان مساعد نبودن شرايط جسماني را علت لغو سخنراني در شهرستان گيلان غرب عنوان كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، حجت الاسلام والمسلمين سيد هادي خامنه اي كه طي سفر سه روزه به استان كرمانشاه در همایش وحدت و همدلی اصلاح طلبان در اين استان به ايراد سخنراني پرداختند به دليل كسالت و نا مساعد بودن شرايط جسماني سخنراني خود در مراسم شهرستان گيلان غرب و در جمع اصلاح طلبان اين استان را لغو كرد.
بنا بر اين گزارش طي تماس تلفني با دبير كل مجمع نيروهاي خط امام ايشان ضمن ابراز رضايت از شرايط جسمي و بهبود نسبي ، با تكذيب برخي اخبار منتشر در خصوص لغو سخنراني خود در اسلام آباد غرب ، علت عدم شركت در اين مراسم را كسالت و قرار گرفتن تحت مراقبت پزشك دانست.
به گزارش خط امام ، طي روز گذشته برخي پايگاه هاي خبري اقدام به انتشار اخباري در خصوص لغو سخنراني دبيركل مجمع نيروهاي خط امام به دليل اعتراض و ممانعت از سخنراني ايشان كردند كه در همين رابطه یکی از فعالان سیاسی کرمانشاه در این زمینه به خبرنگار ایلنا گفت: آقای خامنه‌ای به خاطر کسالتی که داشتند اصلا به اسلام‌آباد نیامدند و به‌نظر می‌رسد اخباری که در این زمینه منتشر شده٬ به نقل از یک پایگاه غیرموثق نزدیک به افراطیون است.

وی با اشاره به اینکه سخنرانی دکتر رهامی در کمال نظم و آرامش مراسم در ساعت و محل تعیین شده برگزار شد٬ تاکید کرد: هیچ مخالفتی با این سخنرانی نبوده است و نیروی انتظامی امنیت مراسم را به خوبی تامین کرده بود.