چهارشنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

طي تماس تلفني با دبيركل مجمع نيروهاي خط امام (ره)

تکذیب خبر لغو سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای

خط امام : در تماس تلفنی با دبیر کل مجمع نیروهای خط امام ایشان مساعد نبودن شرایط جسمانی را علت لغو سخنرانی در شهرستان گیلان غرب عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای که طی سفر سه روزه به استان کرمانشاه در همایش وحدت و همدلی اصلاح طلبان در این استان به ایراد سخنرانی پرداختند به دلیل کسالت و نا مساعد بودن شرایط جسمانی سخنرانی خود در مراسم شهرستان گیلان غرب و در جمع اصلاح طلبان این استان را لغو کرد.
بنا بر این گزارش طی تماس تلفنی با دبیر کل مجمع نیروهای خط امام ایشان ضمن ابراز رضایت از شرایط جسمی و بهبود نسبی ، با تکذیب برخی اخبار منتشر در خصوص لغو سخنرانی خود در اسلام آباد غرب ، علت عدم شرکت در این مراسم را کسالت و قرار گرفتن تحت مراقبت پزشک دانست.
به گزارش خط امام ، طی روز گذشته برخی پایگاه های خبری اقدام به انتشار اخباری در خصوص لغو سخنرانی دبیرکل مجمع نیروهای خط امام به دلیل اعتراض و ممانعت از سخنرانی ایشان کردند که در همین رابطه یکی از فعالان سیاسی کرمانشاه در این زمینه به خبرنگار ایلنا گفت: آقای خامنه‌ای به خاطر کسالتی که داشتند اصلا به اسلام‌آباد نیامدند و به‌نظر می‌رسد اخباری که در این زمینه منتشر شده٬ به نقل از یک پایگاه غیرموثق نزدیک به افراطیون است.

وی با اشاره به اینکه سخنرانی دکتر رهامی در کمال نظم و آرامش مراسم در ساعت و محل تعیین شده برگزار شد٬ تاکید کرد: هیچ مخالفتی با این سخنرانی نبوده است و نیروی انتظامی امنیت مراسم را به خوبی تامین کرده بود.

نوشته شده توسط خط امام در شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۶:۲۱ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.