برگزاری همایش نقاط قوت و ضعف مذاکرات هسته‌ای در کرمان
برگزاری همایش نقاط قوت و ضعف مذاکرات هسته‌ای در کرمان

خط امام : دبیر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان گفت: همایش نقاط قوت و ضعف مذاکرات هسته ای در کرمان برگزار می گردد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، “ساجد رحمانیان” با اشاره به برگزاری این همایش که از سوی سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط […]

خط امام : دبیر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان گفت: همایش نقاط قوت و ضعف مذاکرات هسته ای در کرمان برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، “ساجد رحمانیان” با اشاره به برگزاری این همایش که از سوی سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان، در روز جمعه مورخ 13 شهریورماه در محل خانه شهر کرمان و با سخنرانی دکتر “حسین امیری خامکانی” نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود افزود : سازمان جوانان خط امام کرمان تصمیم گرفت با توجه به اینکه هنوز در زمینه برجام و مذاکرات هسته ای برای مردم ابهاماتی وجود دارد، همایشی در این خصوص برگزار نماید.

وی در رابطه با اهداف این برنامه گفت : هدف اصلی از برگزاری این همایش روشنگری و افزایش آگاهی های عمومی نسبت به روند مذاکرات هسته ای، مفاد برجام و نیز چگومگی اجرای آن می باشد و معتقدیم بهترین شخصی که می تواند به دور از بازی های سیاسی، در کمال آرامش و دانش موضوع را برای مردم کرمان تشریح نماید آقای دکتر امیری به عنوان سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هستند.

رحمانیان درادامه با تصریح بر اینکه اغلب سیاست مداران ایرانی در سنین سالخوردگی قرار دارند بنابراین در صدد هستیم که فضایی برای روشنگری و پویایی جوانان فراهم کنیم اضافه کرد: این ارزش گذاری ها موجب بالندگی بیش از پیش نسل جوان و نیز تامین اهداف بلند مدت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

دبیر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان در پایان همچنین با اشاره به فعالیت های این سازمان در استان کرمان خاطرنشان کرد: پتانسیل اصلی سازمان، جوانان و دانشجویانی هستند که با دغدغه مندی مصالح کشور و با هدف آگاهی قشر جوان، به دنبال برگزاری کارگاه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هستند و امیدواریم که بتوانیم با مجموعه فعالیت هایی که انجام می گیرد بزودی خیل عظیم جوانان کرمانی را به سوی سازمان بکشانیم.

لازم به ذکر است سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان از اواخر سال گذشته با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای دبیرکل این مجمع، آغاز به کار کرد و چندی پیش مجوز فعالیت استانی خود را نیز دریافت کرده است