بی حرمتی به مسجدالاقصی منطقه را به آتش می کشد
بی حرمتی به مسجدالاقصی منطقه را به آتش می کشد

خط امام : گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس، رژیم صهیونیستی را از هرگونه تعرض و بی احترامی به ساحت مسجدالاقصی بر حذر داشت. به گزارش خط امام از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گردان ها روز سه شنبه (دیروز) در بیانیه ای در سایت توییتر به زبان عبری تصریح […]

خط امام : گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس، رژیم صهیونیستی را از هرگونه تعرض و بی احترامی به ساحت مسجدالاقصی بر حذر داشت.

به گزارش خط امام از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گردان ها روز سه شنبه (دیروز) در بیانیه ای در سایت توییتر به زبان عبری تصریح کرد که هرگونه تعرض به مسجدالاقصی سراسر منطقه را به آتش خواهد کشید و کسی قادر به کنترل آن نخواهد بود.
همزمان با صدور بیانیه گردان های قسام، سراسر شهرهای کرانه باختری صحنه تظاهرات گسترده فلسطینیان در حمایت از مسجدالاقصی و محکومیت تجاوزهای نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست علیه این مسجد مبارک است.
در عین حال نظامیان صهیونیست نیز اقدام به سرکوب این تظاهرات ها کردند که طی آن ده ها فلسطینی زخمی شدند.
نظامیان رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان صهیونیست طی روزهای اخیر با یورش به مسجدالاقصی و درگیری با نمازگزاران فلسطینی در پی اجرای توطئه شوم تقسیم زمانی و مکانی این مسجد هستند.