انتفاضه جدید فلسطینیان متفاوت از قیام های قبلی است
انتفاضه جدید فلسطینیان متفاوت از قیام های قبلی است

خط امام : روزنامه نیویورک تایمز آمریکا اعلام کرد که حملات فلسطینیان با سلاح سرد به صهیونیست ها در بخش شرقی قدس و کرانه باختری شیوه جدیدی است که متفاوت تر از عملیات های پرتاب سنگ و انفجار بمب که در جریان دو انتفاضه قبلی مورد استفاده قرار می گرفتند، است. به گزارش پایگاه اطلاع […]

خط امام : روزنامه نیویورک تایمز آمریکا اعلام کرد که حملات فلسطینیان با سلاح سرد به صهیونیست ها در بخش شرقی قدس و کرانه باختری شیوه جدیدی است که متفاوت تر از عملیات های پرتاب سنگ و انفجار بمب که در جریان دو انتفاضه قبلی مورد استفاده قرار می گرفتند، است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این روزنامه در سرمقاله جمعه 16 اکتبر خود آورده بود که حملات جدید نشان داد که نسل جدید فلسطینیان آماده اجرای عملیات های استشهادی است و نیازی به ساماندهی عملیات ها از سوی هیچ گروه و سازمانی نیست.

در ادامه این سرمقاله آمده است که رژیم صهیونیستی برای متوقف کردن این حملات تنها نیازمند دفاع از خود نیست، بلکه باید زمینه تشکیل کشور مستقل فلسطین در کنار خود را که همه کشورها حق موجودیت آنرا به رسمیت شناخته اند، فراهم کند.

نیویورک تایمز ضمن هشدار نسبت به درگیری های جاری در قدس و کرانه باختری خاطر نشان کرد که این درگیری های خطرناک هیچ جای شک و تردیدی برای احیای راهکار “تشکیل دو کشور” به منظور مقابله با حملات فلسطینیان با استفاده از سلاح سرد و در مقابل ترورهای بی رحمانه فلسطینیان توسط نظامیان صهیونیست باقی نمی گذارد.

گفتنی است که این از معدود دفعاتی است که این روزنامه معروف آمریکایی که شدیدا حامی رژیم صهیونیستی است و همواره از آن دفاع می کند، چنین موضعی در دفاع از فلسطینیان اتخاذ می کند.