شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

مروج گفتمان خدا باور ، مردم محور و عدالت مدار اندیشه های امام باشید

متن سخنان دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر در دیدار با یادگار امام (ره)

متن سخنان دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر در دیدار با یادگار امام (ره)

خط امام : جمعی از اصلاح طلبان بوشهر با سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در این دیدار بهرام نکیسا دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر با طرح برخی ویژگیها و شاخص های اندیشه امام (ره) به تشریح آن پرداخت که در ادامه بخشهای از سخنان ایشان در حضور یادگار امام را می خوانید …

توفیق زیارت حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و استشمام بوی خمینی عزیز از شما سید حسن آقای خمینی فرصتی فراموش ناشدنی است که برای من و دوستان هم استانی فراهم گردیده که از این بابت ، از شما و هماهنگ کننده این سفرجناب آقای صابری ، رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر کمال تشکر را دارم .

بهرام نکیسا با ابراز خوشنودی از حضور یاران و همراهان امام در این دیدار ابراز داشتند ، حضرت سید حسن آقای خمینی ، یادگار امام ، یادگار گنجینه اسرار امام . مطالبی را قصد داشتم در این جلسه بیان نمایم که وقتی دیدم ابالفضل انقلاب آقای محتشمی پور و تاریخ انقلاب آقای سید محمود دعایی در این جا شرف حضور دارند از برخی سخنانم می گذرم چرا که وجود و حضور این عزیزان ایجاد امید در بین علاقه مندان به امام و بیت امام و شما می نماید .

ایشان در ادامه با بیان اینکه ، شما در انحصار هیچ حزب ، گروه و حتی شخصی نیستید جز مردم سلحشور ایران ، مردمی که امام فرمودند : آنانی که طعم تلخ فقر و محرومیت را چشیده باشند ، آنان هستند که تا آخر خط با ما خواهند بود . مردمی که طعم تلخ فقر و محرومیت را چشیده باشند آری محرومین .

بهرام نکیسا با تاکید براینکه ، اندیشه امام خدا باور و مردم محور است . و مردم خواهان عدالت هستند .عدالتی که اگر به درستی در کشور تحقق می یافت ما شاهد آنچه که پس از امام بر کشور رفت نمی بودیم .

وی با اشاره به مشکلات دولت قبل افزود ، آنچه که طی هشت سال دولت قبل بر کشور رفت به اندازه و بیشتر از خسارتی بود که در جنگ تحمیلی ۸ سال دفاع مقدس بر ما وارد گردید. آنچه بر کشور گذشت ناشی از بی توجهی به اندیشه های امام بود .

نکیسا در ادامه با اشاره به توجه امام (ره) بر رای مردم گفت ، حضرت آقای سید حسن خمینی ، به همان اندازه که اصرار بر میزان رای ملت است ، داریم به همان میزان معتقدیم عدالت نیز حق ملت است . ومعتقد یم جنابعالی و حضرت آقای خاتمی بخوبی می توانید مروج این مهم یعنی گفتمان عدالت و اندیشه های امام راحل باشید .

دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر با اشاره به انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری هدف از حضور مهندس میرحسین موسوی نخست وزیر دوران دفاع مقدس را پیگیری و تحقق گفتمان عدالت دانست و افزود ، توجه به اندیشه امام ، سیره و روش آن عزیز سفر کرده ضرورتی است که بخوبی توسط جنابعالی تحت عنوان مکتب امام و توسط مقام معظم رهبری که در سالگرد ارتحال امام در سال جاری تحت عنوان توجه به منظومه فکری امام بیان فرمودند ، نشان از هوشمندی شما و مقام رهبری به نیاز امروز و فردای جمهوری اسلامی ایران است .

دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر در فراز پایانی سخنان خود ضمن گرامیداشت شهدای منا با اشاره به قشر شریف کارگر گفت ، اینجا بی مناسبت نمی بینم و فرصت را مغتنم می شمارم و به یکی از اقشار شریف و آسیب پذیر جامعه در این جلسه نیز اشاره ای داشته باشم و آن هم جامعه کارگری است که در دهه شصت با پیگیرها ی اقای سرحدی زاده تا حدودی به حقوق خود دست یافتند و اکنون این گروه اجتماعی شدیدا نیازمند توجه و حمایت شما یادگار امام و مقامات عالی رتبه کشور هستند .

در پایان گرامی می دارم یاد و خاطره شهدای منا که بدلیل بی لیاقتی و سوء مدیریت حکام حجاز در منا به شهادت رسیدند و شهدای نبرد با امریکا ، بسیجیان و پاسداران در خلیج فارس که امروز سالروز شهادتشان می باشد .

والسلام و…

 

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۱ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.