مروج گفتمان خدا باور ، مردم محور و عدالت مدار اندیشه های امام باشید

متن سخنان دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر در دیدار با یادگار امام (ره)

اصلاح طلبان بوشهر با سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کردند

خط امام : جمعی از اصلاح طلبان بوشهر با سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در این دیدار بهرام نکیسا دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر با طرح برخی ویژگیها و شاخص های اندیشه امام (ره) به تشریح آن پرداخت که در ادامه بخشهای از سخنان ایشان در حضور یادگار امام را می خوانید …

توفیق زیارت حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و استشمام بوی خمینی عزیز از شما سید حسن آقای خمینی فرصتی فراموش ناشدنی است که برای من و دوستان هم استانی فراهم گردیده که از این بابت ، از شما و هماهنگ کننده این سفرجناب آقای صابری ، رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر کمال تشکر را دارم .

بهرام نکیسا با ابراز خوشنودی از حضور یاران و همراهان امام در این دیدار ابراز داشتند ، حضرت سید حسن آقای خمینی ، یادگار امام ، یادگار گنجینه اسرار امام . مطالبی را قصد داشتم در این جلسه بیان نمایم که وقتی دیدم ابالفضل انقلاب آقای محتشمی پور و تاریخ انقلاب آقای سید محمود دعایی در این جا شرف حضور دارند از برخی سخنانم می گذرم چرا که وجود و حضور این عزیزان ایجاد امید در بین علاقه مندان به امام و بیت امام و شما می نماید .

ایشان در ادامه با بیان اینکه ، شما در انحصار هیچ حزب ، گروه و حتی شخصی نیستید جز مردم سلحشور ایران ، مردمی که امام فرمودند : آنانی که طعم تلخ فقر و محرومیت را چشیده باشند ، آنان هستند که تا آخر خط با ما خواهند بود . مردمی که طعم تلخ فقر و محرومیت را چشیده باشند آری محرومین .

بهرام نکیسا با تاکید براینکه ، اندیشه امام خدا باور و مردم محور است . و مردم خواهان عدالت هستند .عدالتی که اگر به درستی در کشور تحقق می یافت ما شاهد آنچه که پس از امام بر کشور رفت نمی بودیم .

وی با اشاره به مشکلات دولت قبل افزود ، آنچه که طی هشت سال دولت قبل بر کشور رفت به اندازه و بیشتر از خسارتی بود که در جنگ تحمیلی ۸ سال دفاع مقدس بر ما وارد گردید. آنچه بر کشور گذشت ناشی از بی توجهی به اندیشه های امام بود .

نکیسا در ادامه با اشاره به توجه امام (ره) بر رای مردم گفت ، حضرت آقای سید حسن خمینی ، به همان اندازه که اصرار بر میزان رای ملت است ، داریم به همان میزان معتقدیم عدالت نیز حق ملت است . ومعتقد یم جنابعالی و حضرت آقای خاتمی بخوبی می توانید مروج این مهم یعنی گفتمان عدالت و اندیشه های امام راحل باشید .

دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر با اشاره به انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری هدف از حضور مهندس میرحسین موسوی نخست وزیر دوران دفاع مقدس را پیگیری و تحقق گفتمان عدالت دانست و افزود ، توجه به اندیشه امام ، سیره و روش آن عزیز سفر کرده ضرورتی است که بخوبی توسط جنابعالی تحت عنوان مکتب امام و توسط مقام معظم رهبری که در سالگرد ارتحال امام در سال جاری تحت عنوان توجه به منظومه فکری امام بیان فرمودند ، نشان از هوشمندی شما و مقام رهبری به نیاز امروز و فردای جمهوری اسلامی ایران است .

دبیر مجمع نیروهای خط امام بوشهر در فراز پایانی سخنان خود ضمن گرامیداشت شهدای منا با اشاره به قشر شریف کارگر گفت ، اینجا بی مناسبت نمی بینم و فرصت را مغتنم می شمارم و به یکی از اقشار شریف و آسیب پذیر جامعه در این جلسه نیز اشاره ای داشته باشم و آن هم جامعه کارگری است که در دهه شصت با پیگیرها ی اقای سرحدی زاده تا حدودی به حقوق خود دست یافتند و اکنون این گروه اجتماعی شدیدا نیازمند توجه و حمایت شما یادگار امام و مقامات عالی رتبه کشور هستند .

در پایان گرامی می دارم یاد و خاطره شهدای منا که بدلیل بی لیاقتی و سوء مدیریت حکام حجاز در منا به شهادت رسیدند و شهدای نبرد با امریکا ، بسیجیان و پاسداران در خلیج فارس که امروز سالروز شهادتشان می باشد .

والسلام و…

 

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۱ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.