اين عزل استانداری را در مقابل هجمه مخالفان تنهاتر می‌کند
اين عزل استانداری را در مقابل هجمه مخالفان تنهاتر می‌کند

خط امام : عزل مدير كل سياسي و انتخاباتي كرمان باعث ايجاد نارضايتي ميان فعالان سياسي اين استان گرديد ، در همين رابطه سازمان جوانان مجمع نيروهاي خط امام با صدور بيانيه اي ضمن واكنش به اين موضوع تاكيد كرد ، عزل مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری که در دوره مدیریتش توانسته بود اتصال محکمی […]

خط امام : عزل مدير كل سياسي و انتخاباتي كرمان باعث ايجاد نارضايتي ميان فعالان سياسي اين استان گرديد ، در همين رابطه سازمان جوانان مجمع نيروهاي خط امام با صدور بيانيه اي ضمن واكنش به اين موضوع تاكيد كرد ، عزل مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری که در دوره مدیریتش توانسته بود اتصال محکمی بین فعالین سیاسی، مردم و دولت در استان ایجاد کند، استانداری را در مقابل هجمه مخالفان تنهاتر می‌کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، متن بيانيه به شرح زير مي آيد .

جناب اقای رزم حسینی
نماینده محترم دولت تدبیر و امید

در پی انتشار خبر عزل مدیرکل محترم سیاسی و انتخابات استانداری کرمان که از نیرویی انقلابی ، مومن پیرو خط امام و رهبری و مهمتر از همه راستگو و صادق می باشد ، تاسف و تاثر دلسوزان و حامیان دولت تدبیر و امید در استان کرمان را باعث شد دریغ است اگر مجمع نیروهای خط امام استان کرمان نسبت به این تصمیم مدیریت استان واکنش نشان نداده و موضع خود را اعلام نکند..
نخست آنکه از استاندار محترم استان کرمان انتظار می‌رفت چنین تصمیم مهمی که بی شک تبعات زیادی در پی دارد را در زمانی عملی نسازند که جامعه و افکار عمومی درگیر عزاداری برای مولای مظلومیت حسین (ع) است و این تصمیم که اتخاذ آن درست چند ماه پیش از برگزاری انتخابات، فضای سیاسی استان را وارد چالش جدی می‌کند، به زمان دیگری معوق نمایید..

دوم : عزل عباس اسلامی و مدیرانی در تراز او بیشتر از همه مدیریت استان را تضعیف می‌کند. به یاد داشته باشید کسانی که از روی کار بودن دولت تدبیر و امید خشنود نیستند، پیش از هر چیز به قطع ارتباط دولت با بدنه مردمی دل بسته‌اند. عزل مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری که در دوره مدیریتش توانسته بود اتصال محکمی بین فعالین سیاسی، مردم و دولت در استان ایجاد کند، استانداری را در مقابل هجمه مخالفان تنهاتر می‌کند.
مجمع نیروهای خط امام استان کرمان نیز اعلام می دارد در کنار سایر گروه‌های سیاسی استان، بر خود واجب می‌داند از دولت تدبیر و امید حمایت کرده چون این دولت را حاصل رای ، تلاش مردم و تفکر اصلاح طلبی در 24 خرداد می داند ، دشمنانان و بدخواهان این نظام و مملک بدانند که شاید امروز خوشحال باشند اما به این مهم نیز توجه داشته باشند که همرزمان شاید روزی با یکدیگر اختلاف پیدا کنند اما هیچ گاه هدف والایشان تغییر پیدا نمی کند و بدون شک همانند 24 خرداد حماسه ای دیگر در راه است و یقین بدانید هیچ گاه درختی را که برای رشد ان تلاش های بسیار کرده ایم رها نمی کنیم هرچند که این درخت همانطور که نیازمند صبر و تحمل در برابر مشکلات است نیازمند به هرس کردن شاخ هایی است که امیدی به ثمر دادن از ان ها نداریم و ما بر این مهم ایمان داریم.
استاندار محترم کرمان در پایان لازم می دانیم نظر حضرتعالی را به فرازی از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر جلب نماییم.
ای مالک بدان تو را به بلادی می‌فرستم که پیش از تو دولت‌ها دیده، برخی دادگر و برخی ستمگر. مردم در کارهای تو همان طور می‌نگرند که تو در کارهای والیان پیش از خود می‌نگری و درباره تو همان گویند که تو درباره آنها ‌گویی.
خواص و نزدیکان کسانی هستند که به هنگام فراخی و آسایش بر دوش والی باری گران‌اند و چون حادثه‌ای پیش آید کمتر از هر کس به یاریش برخیزند و خوش ندارند که به انصاف درباره آنان قضاوت شود. اینان همه چیز را به اصرار از والی می‌طلبند و اگر عطایی یابند، کمتر از همه سپاس می‌گویند و اگر به آنان ندهند، دیرتر از دیگران پوزش می‌پذیرند. در برابر سختیهای روزگار، شکیباییشان بس اندک است. اما ستون دین و انبوهی مسلمانان و ساز و برگ در برابر دشمنان، عامه مردم هستند، پس، باید توجه تو به آنان بیشتر و میل تو به ایشان افزونتر باشد.