هم اندیشی احزاب اصلاح طلب خراسان رضوی
هم اندیشی احزاب اصلاح طلب خراسان رضوی

خط امام،مسئولان و نمایندگان پنج تشکل اصلاح طلب مجمع نیروهای خط امام (ره)،اعتماد ملی،انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه،مردم سالاری و کارگزاران سازندگی خراسان رضوی پنجشنبه شب گذشته در نشستی به بررسی فضای سیاسی استان و نحوه همکاری با یکدیگر در انتخابات پیش‌رو در چارچوب شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان پرداختند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط […]

خط امام،مسئولان و نمایندگان پنج تشکل اصلاح طلب مجمع نیروهای خط امام (ره)،اعتماد ملی،انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه،مردم سالاری و کارگزاران سازندگی خراسان رضوی پنجشنبه شب گذشته در نشستی به بررسی فضای سیاسی استان و نحوه همکاری با یکدیگر در انتخابات پیش‌رو در چارچوب شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، دبیر مجمع نیروهای خط امام (ره) خراسان رضوی در این نشست که به میزبانی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه فردوسی برگزار شد،طی سخنانی بر لزوم همگرایی کامل اصلاح طلبان در زیر پرچم شورای هماهنگی تصریح کرد و گفت: انتخابات پیش رو دورانی است که اصلاح طلبان می‌توانند بلوغ فکری که در دوران انتخابات ریاست جمهوری گذشته از خود نشان دادند،کامل کنند.

مظفر علیزاده در توضیح این سخن خود افزود:در شرایط کنونی هر گونه صدای جداگانه از شورای هماهنگی اصلاح طلبان برآوردن،آب به آسیاب حریف ریختن است.ما باید برای رسیدن به هدف خود که همانا گسترش اندیشه اصلاح طلبی است هرگونه منیت و خودخواهی را کنار گذاشته و با همگرایی کامل در صحنه انتخابات حاضر شویم.

IMG_971

دبیر حزب اعتمادملی در خراسان رضوی هم در این نشست با تایید سخنان علیزاده طی سخنانی بر لزوم هماهنگی اصلاح طلبان پایبند قانون تصریح کرد.

محمد صادق جوادی حصار گفت: انتخابات مجلس آینده می‌تواند به گونه‌ای رقم بخورد که فضای جامعه با آرمان های انقلاب نزدیک‌تر شود و البته این امر در صورت همراهی کامل اصلاح طلبان زیر پرچم شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان میسر خواهد شد.

سید مجتبی سادات، دبیر کارگزاران سازندگی نیز در این جلسه ضمن تبیین مواضع تشکل مطبوع خود،خواستار تسریع در روند انتخاب کمیبته انتخابات اصلاح طلبان در استان شد.

رضا سلیمان نوری،عضو مجمع نیروهای خط امام (ره) خراسان رضوی نیز در این جمع با برشمردن برخی اختلافات داخلی موجود در بین اصلاح طلبان آن را ناشی از منیت‌ها و خودخواهی‌های افرادی دانست که فضای پس از انتخابات خرداد 92 را با ماه های اولیه پس از انتخابات خرداد 76 یکی می‌دانند.

وی گفت: متاسفانه این نوع نگاه تاکنون ضربات جبران ناپذیری به تفکر اصلاح طلبی زده است و تنها راه مقابله با آن همگرایی کامل احزاب عضو شورای هماهنگی و سایر نخبگان اصلاح‌طلب به منظور حضور هماهنگ در رقابت‌های انتخاباتی پیش رو است.

گفتنی است در این نشست دکتر انصاری به نمایندگی از انجمن اسلامی مدرسین و نصیر بهزاد به نمایندگی از حزب مردم‌سالاری به بیان مواضع تشکل مطبوع خود پرداختند و همانند سایر افراد حاضر درنشست بر لزوم وفاق وهمدلی اصلاح طلبان استان در قالب شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان رضوی تاکید کردند.