شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸

در نشست آذرماه شوراي مركزي مجمع نيروهاي خط امام عنوان شد

حفظ انسجام اصلاح طلبان ، تاکید بر محورهای اصولی اصلاح طلبی

حفظ انسجام اصلاح طلبان ، تاکید بر محورهای اصولی اصلاح طلبی

خط امام : جلسه آذر ماه شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام با حضور دبیرکل مجمع نیروهای خط امام برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در این نشست یک روزه که با هدف ارائه گزارش نهایی کمیته ها و نمایندگان مجمع در نشست ها و شورا های برون تشکیلاتی و همچنین هماهنگی های یک ماهه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد ، در نوبت صبح کلیه گزارش های سیاسی و تشکیلاتی در بخش فعالیت های انتخاباتی ، وضعیت کلی اصلاح طلبان در تهران و استان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت .

بر همین اساس در این جلسه مصوبات قبلی نشست های ماهانه در قالب آئین نامه های داخلی پیگیری و تصمیمات جدیدی در خصوص برخی موارد داخلی و عضویت های به تصویب رسید.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع ضمن ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته با اشاره به محور های کلی گزارش های ارائه شده و نقدهای بیان شده ، توصیه کردند آنچه در شرایط فعلی اهمیت دارد حفظ انسجام اصلاح طلبان ، تاکید بر محورهای اصولی اصلاح طلبی مقابله با جریان سازی های کاذب و جلوگیری از غلبه خواست های باندی بر منافع عمومی مردم است .

در این نشست به درخواست اعضا تشکیل جلسات فوق العاده خارج از جلسات کمیته ها ، کارگروه ها با حضور شورای مرکزی به صورت موردی و هفتگی به تصویب رسید.

نوشته شده توسط خط امام در یکشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۹ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.