از فضای انتخابات در جهت تحکیم بنیانهای اخلاقی و مباني فرهنگي استفاده شود
از فضای انتخابات در جهت تحکیم بنیانهای اخلاقی و مباني فرهنگي استفاده شود

خط امام : جمعی ازاعضای شورای مرکزی ، سازمان جوانان و کمیته بانوان مجمع نیروهای خط امام اردبیل با دكتر مجید خدابخش استاندار اردبیل ديدار و در زمینه های موضوعات سیاسی،اجتماعی و فرهنگی استان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، دکتر جامعی دبیر مجمع نیروهای خط امام […]

خط امام : جمعی ازاعضای شورای مرکزی ، سازمان جوانان و کمیته بانوان مجمع نیروهای خط امام اردبیل با دكتر مجید خدابخش استاندار اردبیل ديدار و در زمینه های موضوعات سیاسی،اجتماعی و فرهنگی استان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، دکتر جامعی دبیر مجمع نیروهای خط امام استان اردبیل با معرفی تشکیلات مجمع نیروهای خط امام بعنوان یکی از ریشه دار ترین تشکل های جریان عدالتخواهی و یادآوری مبارزات سیاسی بزرگان این تشکل ، ضمن ارایه دیدگاه های حزب متبوع خود در زمینه های یاد شده ،به دغدغه های تشکیلات استان در مورد انتخابات اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که با مشارکت همه مردم و گروههاو مسئولین ، فضای سالم و پر نشاط انتخاباتی با حضور حداکثری فراهم گردد.
جامعي عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام کشور در خاتمه با تاکید بر وجود خیل عظیمی از جوانان تحصیل کرده و امیدوار، گسیل این پتانسیل عظیم سرمایه انسانی را صرفا به بخش خصوصی و تشویق به راه اندازی شرکتهای دانش بنیان ، مورد انتقاد قرار داد و افزود که تدبیر دولت میبایستی در گشایش مشکلات اشتغال جوانان به سرعت ظهور و بروز داشته باشد.
به گزارش خط امام ، دكتر خدابخش استاندار اردبیل در اين ديدار با تایید اهتمام برای ایجاد فضای پر نشاط انتخاباتی تاکید کرد ، میبایستی در کنار فعالیت قانونمند سیاسی از فضای انتخاباتی در جهت تحکیم بنیانهای اخلاقی و تقویت همدلی و ریشه ها و مبانی فرهنگی نیز استفاده نمود.
وی در ادامه با اشاره به حساسیت های ویژه این استان در بحث های انتخاباتی که مسبوق به سابقه بوده ابراز امیدواری کرد که با حضور فعالانه احزاب در صحنه و مشارکت حداکثری مردم ، در اين مقطع نیز شاهد خیر و برکت حاصل از حضور شکوهمند مردم در عرصه تعیین سرنوشت باشیم.
استاندار اردبيل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پتانسیلهای موجود در زمینه اشتغال و وجود فضاهای متنوع کسب و کار در استان، از رویکرد اشتغال صرفا دولتی اکثر فارغ التحصیلان جویای کار انتقاد کرد و افزود، با ایجاد قریب الوقوع منطقه آزاد در استان عرصه برای فعالیت های تجاری و اقتصادی در قالب تولید و صادرات و…باز خواهد شد.
خدابخش  با رد عدم استخدام در ارگانهای دولتی بطور کامل ، افزود محدودیت بسیار زیاد در جذب برای ارگانهای دولتی بمعنای عدم استخدام بطور ۱۰۰% نیست.
در بخش دیگری از این دیدار خانم موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری نیز با تشریح مراحل مختلف پروسه انتخابات و دقت ویژه دستگاههای ذی ربط در این زمینه، این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را یکی از پر شور ترین انتخابات ها پیش بینی کرد و ابراز امیدواری کرد که با رعایت کامل قوانین انتخاباتی از سوی کاندیداها هیچ خللی در روند برگزاری آن پیش نیاید.
وي نقش بانوان در تعیین سرنوشت را اساسی خواندو افزود که امروز بانوان ما اعتماد به نفس کافی برای ورود به عرصه های مختلف را دارند ولی با وجود برخی محدودیت ها هنوز شرایط به ایده آل خود نرسیده است.