شاه عربستان قدرت درک و تکلم را از دست داد
شاه عربستان قدرت درک و تکلم را از دست داد

خط امام : روزنامه فلسطینی ‘المنار’ نوشت: سلمان بن عبدالعزیز شاه عربستان قدرت فهم و تشخیص خود را ازدست داده است و گاهی از هوش می رود. به گزارش خط امام ، روزنامه المنار به نقل از منابع خود در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، افزود: وضعیت ملک سلمان رو به وخامت گذاشته و اکنون […]

خط امام : روزنامه فلسطینی ‘المنار’ نوشت: سلمان بن عبدالعزیز شاه عربستان قدرت فهم و تشخیص خود را ازدست داده است و گاهی از هوش می رود.

به گزارش خط امام ، روزنامه المنار به نقل از منابع خود در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، افزود: وضعیت ملک سلمان رو به وخامت گذاشته و اکنون تحت مراقبت کادر پزشکی است.
این روزنامه اضافه کرد: شاه عربستان گاهی نیز از هوش می رود و قدرت تکلم خود را از دست می دهد.
المنار به نقل ازاین منبع آگاه نوشت: سلمان تعادل روحی روانی خود را از دست داده است و درک صحیحی از حوادث اطراف خود ندارد.
این منبع پیش بینی کرد که با این حال، درگیری های پنهان برسر نفوذ و کرسی های ریاست با وخیم تر شدن بیماری شاه سعودی افزایش خواهد یافت.
وی اضافه کرد: پزشکان به فرزندان سلمان توصیه کرده اند که برای جلوگیری از فاش شدن وضعیت وی دیدارهای او باید متوقف شود و این به معنای قرطینه شدن شاه عربستان در یکی از اتاق های قصر است.
المنار به نقل از این منبع نوشت: جمعه شب گذشته صدای شلیک گلوله از یکی از کاخ های فرزندان سلطان بن عبدالعزیز در ریاض به گوش رسید و آمبولانس ها به آن منطقه اعزام و نیروهای ویژه امنیتی این کاخ را به محاصره درآوردند.
برخی از شاهزادگان مخالف با ساختار جدید حکومت وهابی ها، از انتقاد نسبت به این رژیم وهابی دست برنداشته اند.