باتوجه به سلایق مختلف ، مقدمات حماسه سیاسی مردم را محقق کنید
باتوجه به سلایق مختلف ، مقدمات حماسه سیاسی مردم را محقق کنید

خط امام : جوانان خط امام مازندران با صدور بیانیه ای نگرانی خود را نسبت به روند بررسی صلاحیت های کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اعلام کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در ابتدای این بیانیه آمده است ،  انتخابات و حضور مردم پای صندوق های رای از مظاهر بارز مردم سالاری است. […]

خط امام : جوانان خط امام مازندران با صدور بیانیه ای نگرانی خود را نسبت به روند بررسی صلاحیت های کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در ابتدای این بیانیه آمده است ،  انتخابات و حضور مردم پای صندوق های رای از مظاهر بارز مردم سالاری است. دلسوزان نظام اسلامی پس از انقلاب مردمی سال 57 با درک درست از این مسئله و تاکید بر لزوم حداکثری مردم، همواره تلاش نموده اند شرایط لازم برای حضور همه اقشار با هر سلیقه و گرایشی را فراهم سازند. انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 نمونه مناسبی از حضور حداکثری مردم و رضایت آنان بر نحوه نظارت و اجرای انتخابات سالم بود.

در بخش دیگری از این اعلام موضع آمده است، در روزهای اخیر رد صلاحیت های گسترده کاندیداهای انتخابات مجلس دهم برای بسیاری از خیرخواهان انقلاب و نظام تعجب آور و نگران کننده بود. با توجه به تاکیدات رهبری انقلاب مبنی بر “فراهم نمودن شرایطی که در آن همه جریان ها حتی مخالفان نظام در انتخابات شرکت کنند”، اقدام اخیر هیات نظارت سبب دلسرد شدن فعالان سیاسی و بسیاری از چهره های مردمی شد. در شبی که مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور با خبرهای خوش خود کام ملت شریف ایران را شیرین کردند، اعلام خبر رد صلاحیت ها و عدم احراز صلاحیت بسیاری از کاندیدا ها این پیروزی بزرگ در عرصه جهانی را کمرنگ نمود. در این بین علاوه بر چهره های اصلاح طلب، رد صلاحیت افراد معتدل و تنی چند از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی که از نمایندگان موثر  و توانمند مردم در مجلس نهم بودند، موجی از نا امیدی و نگرانی را در دل دوست داران میهن اسلامی مان ایران به وجود آورد.
انتظار می رود در این برهه حساس شورای محترم نگهبان با عنایت به فرمایشات رهبری در مورد حق الناس بودن آرای مردم و همینطور رفع ابهامات موجود، در بررسی صلاحیت ها و احراز آنها تجدید نظر نمایند. امید است با این اقدام مقدمات حضور گسترده مردم در انتخابات آتی فراهم شود، در غیر این صورت با تضییع حق کاندیداها و عدم توجه به سلایق مختلف سیاسی در کشور حماسه سیاسی مردم محقق نخواهد شد.
مجمع نیروهای خط امام مازندران در کنار سایر احزاب و گروه های سیاسی کشور خواهان برگزاری انتخاباتی پر شور و با حضور حداکثری مردم است تا علاوه بر انتخاب فرزندان شایسته کشور برای حضور در خانه ملت، توطئه ها و بهانه های دشمنان انقلاب و نظام هم خنثی گردد.از همین رو از شورای محترم نگهبان در خواست داریم با بررسی مجدد صلاحیت ها ، شرایط را برای حضور کاندیداهای دلسوز و متخصص فراهم نماید.
سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان مازندران