یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

در گفتگو با قاسم مهرزاد صدقياني كانديداي مجلس شوراي اسلامي مطرح شد

خبر انصرافم در برخی فضاهای مجازی کذب است

خبر انصرافم در برخی فضاهای مجازی کذب است

خط امام : شایعه انصراف قاسم مهرزاد صدقیانی در گفتکو با خط امام تکذیب شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، به دنبال رد و یا عدم احراز صلاحیت  کاندیداهای مجمع نیروهای خط امام انتشار برخی اخبار کذب روند رسیدگی و پیگیری قانونی نامزدهای انتخاباتی را با حاشیه های همراه کرده که خود جای بررسی و پیگری جداگانه ای را می طلبد آخرین این اتفاقات شایعه منتشره در برخی از سایت ها و فضاهای مجازی مبنی بر انصراف یکی از اعضای شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام و نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه سلماس است ، در همین رابطه گفتگوی کوتاهی با این عضو با سابقه مجمع و نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی صورت گرفته که در ادامه می خوانید .

خط امام ، جناب صدقیانی خبر  انصراف شما که از سوی برخی سایت ها منتشر شده را تایید می کنید ؟
بنده با هیج سایت و یا خبرگزاری مصاحبه ای نکرده ام .
خط امام ، انصراف چطور؟
انصراف هم نداده ام علتی هم ندارد که انصراف بدهم و تکذیب می کنم .
خط امام ، در شرایطی که اکثر نامزدهای انتخابات در حال پیگری و استفاده از مهلت قانونی اعتراض به رد صلاحیت و یا عدم احراز ها هستند این گونه اخبار دلیل خاصی دارد ؟
متاسفانه بعضی قلم بدستان حرمت قلم را نگه نمیدارند یا اصلا نون و القلم را نشنیده اند. بنده به رد صلاحیتم اعتراض کرده ام و از مسیر قانونی شورای نگهبان در حال رسیدگی است.

به گزارش خط امام ، قاسم مهرزاد صدقیانی متولد ۱۸ مهر ماه ۱۳۲۳ از سلماس اولین فرماندار سلماس بعد از پیروزی انقلاب و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی ، در کارنامه خدمت خود نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی را دارا می باشد . وی عضو هیئت نظارت بانک مرکزی و به امر وکالت نیز اشتغال دارد.

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.