در گفتگو با قاسم مهرزاد صدقياني كانديداي مجلس شوراي اسلامي مطرح شد

خبر انصرافم در برخی فضاهای مجازی کذب است

قاسم مهرزاد صدقیانی

خط امام : شایعه انصراف قاسم مهرزاد صدقیانی در گفتکو با خط امام تکذیب شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، به دنبال رد و یا عدم احراز صلاحیت  کاندیداهای مجمع نیروهای خط امام انتشار برخی اخبار کذب روند رسیدگی و پیگیری قانونی نامزدهای انتخاباتی را با حاشیه های همراه کرده که خود جای بررسی و پیگری جداگانه ای را می طلبد آخرین این اتفاقات شایعه منتشره در برخی از سایت ها و فضاهای مجازی مبنی بر انصراف یکی از اعضای شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام و نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه سلماس است ، در همین رابطه گفتگوی کوتاهی با این عضو با سابقه مجمع و نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی صورت گرفته که در ادامه می خوانید .

خط امام ، جناب صدقیانی خبر  انصراف شما که از سوی برخی سایت ها منتشر شده را تایید می کنید ؟
بنده با هیج سایت و یا خبرگزاری مصاحبه ای نکرده ام .
خط امام ، انصراف چطور؟
انصراف هم نداده ام علتی هم ندارد که انصراف بدهم و تکذیب می کنم .
خط امام ، در شرایطی که اکثر نامزدهای انتخابات در حال پیگری و استفاده از مهلت قانونی اعتراض به رد صلاحیت و یا عدم احراز ها هستند این گونه اخبار دلیل خاصی دارد ؟
متاسفانه بعضی قلم بدستان حرمت قلم را نگه نمیدارند یا اصلا نون و القلم را نشنیده اند. بنده به رد صلاحیتم اعتراض کرده ام و از مسیر قانونی شورای نگهبان در حال رسیدگی است.

به گزارش خط امام ، قاسم مهرزاد صدقیانی متولد ۱۸ مهر ماه ۱۳۲۳ از سلماس اولین فرماندار سلماس بعد از پیروزی انقلاب و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی ، در کارنامه خدمت خود نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی را دارا می باشد . وی عضو هیئت نظارت بانک مرکزی و به امر وکالت نیز اشتغال دارد.

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.