ما را در برخورداری از نماینده ای متعهد ، متخصص و مخلص یاری نمایید
ما را در برخورداری از نماینده ای متعهد ، متخصص و مخلص یاری نمایید

خط امام : در پی رد صلاحیت “سید عبدالرزاق موسوی” دبیر مجمع نیروهای خط امام استان فارس جمعی از ارادتمندان و محبان شهدا ،ایثارگران و جانبازان شیراز با صدور نامه ای از رئیس جمهور درخواست کردند تا در تایید صلاحیت این آزادی جنگ تحمیلی و جانباز دوران دفاع مقدس به عنوان حافظ اجرای قانون اساسی […]

خط امام : در پی رد صلاحیت “سید عبدالرزاق موسوی” دبیر مجمع نیروهای خط امام استان فارس جمعی از ارادتمندان و محبان شهدا ،ایثارگران و جانبازان شیراز با صدور نامه ای از رئیس جمهور درخواست کردند تا در تایید صلاحیت این آزادی جنگ تحمیلی و جانباز دوران دفاع مقدس به عنوان حافظ اجرای قانون اساسی تلاش نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن کامل این نامه که در اختیار خط امام قرار گرفته است در ادامه می آید .

با نام و یاد حق
و الذین ءامنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله و الذین ءاووا و نصروا اولئك هم المومنون حقاً لهم معفزة ورزق كریم
آنان كه ایمان آورده اند و مهاجرت كرده اند و در راه خدا جهاد كرده اند، به حقیقت مومنان اند، آمرزش و روزی نیكو از آن آنان است.
سوره انفال آیه 74
هر چه انقلاب اسلامي دارد، از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است.
خانواده‌هاي شهدا و اسرا و مفقودين و جانبازان، خود حافظ و نگهبان ارزش شهادت و ايثار بوده‌اند .
كارنامه‌ي نوراني شهادت و جانبازي عزيزان شما، گواه صادقي بر كسب بالاترين امتيازات و مدارج تحصيلي و معنوي آنان است كه با مهر رضايت خدا، امضا شده است .
به مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران و برای چندمین بار سفارش می‏کنم… که قدر این نعمت‏های بزرگ اسلامی را بدانند. درشرایط کنونی وآینده‏های دور، اولویت را به این فرزندان و کسانی بدهند که در راه اسلام خون داده‏اند و مبارزه کرده‏اند.
امام خمینی (ره)

محضر مبارک حضرت  حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم و محبوب ملت ایران
با سلام و آرزوی  توفیقات روزافزون
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی  و  تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی حضرتعالی ، اجازه میخواهیم  خارج از ضوابط و چارچوب نامه های مرسوم اداری ، بغض فرو خورده خود را بر شانه شما برادر عزیز وا کرده و با ذکر مصائبی چند ، از شما به عنوان زمامدار امور اجرایی کشور عزیزمان و حافظ اجرای قانون اساسی استمداد بطلبیم.
جناب آقای روحانی
قطعا حضرتعالی اشراف کامل دارید که انتخابات در هر کشوری ، میزان محبوبیت و اقتدار آن کشور را در صحنه های بین المللی نمایان میسازد.
ایران اسلامی نیز به دلیل شرایط و موقعیت ویژه ای که از آن برخوردار است ، مورد توجه ویژه جامعه جهانی به خصوص کشورهای صاحب قدرت بوده و همین موضوع اهمیت و تلاش تمامی ارکان نظام را برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات را میطلبد.
پس از انتخابات حماسی 1392 و پیروزی غرور انگیز حضرتعالی ، بارقه ای از امید در دلهامان به وجود آمد و سیمای پرنشاط شما ما را به حمایت بیشتر از دولت ترغیب و تشویق نمود.
با  این بینش از مدتی قبل در راه کمک به تعالی ایران اسلامی کوشش فراوانی در راه هر چه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات پیش رو برداشته و رهنمودهای  رهبر انقلاب در دعوت از تمامی گروهها ، حتی منتقدین برای حضور در عرصه انتخابات ، ما را به عبور از این راه پر پیچ و خم امیدوار نمود.
با این توصیف عهد و پیمان بستیم که برای مجلس آینده ، فردی اصلح از جمیع جهات را شناسایی نموده و با حمایت از ایشان شاهد حضور نماینده ای توانمند ، سلیم النفس ، مخلص و متعهد به آرمانهای انقلاب اسلامی برای شهر و دیارمان در مجلس شورای اسلامی باشیم.
در همین راستا بر روی فردی توانمند ، آزاده ای سرافراز ، حقوقدانی خبره که الحق و الانصاف قبای نمایندگی را ارزشی دو چندان میبخشد به اجماع رسیده و از ایشان برای حضور در عرصه رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت نمودیم.
“سید عبدالرزاق موسوی” فردی نام آشنا برای فعالین سیاسی و اجتماعی استان فارس با سوابقی درخشان را میتوان جزو کارآمدترین و البته صادق ترین افراد حوزه سیاست در سطح استان برشمرد.
اسارت ده ساله در اردوگاههای بعثی و مراوداتی برادرانه با سیدالاسرا حاج آقا ابوترابی خاطراتی تلخ و شیرین را برای ایشان به یادگار نهاده و افتخار جانبازی را نیز در کارنامه درخشان خود دارا هستند.
مدیر کل اداره قوانین و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مدیر کل حقوقی وزارتخانه آموزش و پرورش ، مسئول اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز ، قائم مقام موسسه آموزش از راه دور کشور ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس و … از سوابق درخشان این بزرگ مرد استان فارس بوده که در کنار منش بزرگوارانه و تعهد و اعتقاد نسبت به اصول اساسی انقلاب اسلامی ، تدین مثال زدنی و محبوبیت ایشان در میان اقشار مختلف جامعه و بالاخص معلمین ، ایثارگران ، جانبازان ، دانشجویان و وکلا ، ایشان را در زمره افراد اصلح برای نمایندگی مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی قرار میدهد.
طنز تلخ روزگار این که این بزرگ مرد را با عناوین عدم التزام به اسلام ، قانون اساسی ، جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه رد صلاحیت نمودند که ما بدین واسطه هنوز انگشت حیرت بر دهان میگزیم.
جناب آقای روحانی عزیز
کسی که ده سال از بهترین سالهای جوانی خود را در اسارت خصمانه بعث، فدای نظام نوپای جمهوری اسلامی نموده است چگونه نسبت به آن التزام و اعتقادی ندارد؟؟؟
فردی که در جامه یک وکیل خبره و توانمند در دادگاه های کشور از حقوق عموم دفاع میکند چگونه نسبت به قانون اساسی و مفاد آن بی اعتناست؟؟؟
سید عبدالرزاق موسوی در زمره اخلاق مدارترین و متدین ترین فعالین سیاسی سطح استان قرار دارد ، کدام وجدان بیداری میتواند حق قانونی اینچنین مردی را با عنوان عدم التزام به اسلام سلب کرده و حامیان ایشان را نیز از داشتن چنین نماینده شایسته ای محروم نماید؟
هیئت نظارت محترم چگونه جوابگوی خیل حامیان این مرد مظلوم که امتحان خود را بارها و بارها با افتخار و موفقیت پس داده و تعهد و تقید ایشان بر همگان واضح و روشن است خواهد بود؟
چگونه آن دنیا در مقابل خانواده محترم ، دوستان و خویشاوندان این عزیز سپیدموی حاضر شده و این اتهامات امروز را پاسخگو خواهند بود؟
جناب آقای رئیس جمهور
اینجانبان جمعی از مردم شهر علم ، فرهنگ و ادب ، که همگی از ارادتمندان  و محبان شهدا، ایثارگران و جانبازان بوده و این سید مظلوم را به عنوان نماد بارز ایثارگری در خاطر داریم ، از شما به عنوان حافظ اجرای قانون اساسی استمداد طلبیده و استدعا داریم در جهت احقاق حق این سید مظلوم و ایثارگر و حق ما برای برخورداری از نماینده ای متعهد ، متخصص و مخلص همت خود را به کار گیرید.
باشد که با بازگشت ایشان به عرصه رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی ، شور و امید به میان مردم شیراز بازگردد و شاهد برگزاری انتخاباتی رقابتی و عادلانه در 7 اسفند ماه باشیم .
عزت زیاد
جمعی از ارادتمندان و محبان  شهدا ،ایثارگران و جانبازان شیراز