شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸

بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت 38 سالگرد پیروزی انقلاب

مسیر رسیدن به اهداف انقلاب از متن جامعه،با همراهی همه اقشار آن ممکن خواهد بود

مسیر رسیدن به اهداف انقلاب از متن جامعه،با همراهی همه اقشار آن ممکن خواهد بود

خط امام : در آستانه ۲۲ بهمن ماه ، ۳۸ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مجمع نیروهای خط امام بیانیه ای صادر کرد.
در بخشی از این بیانیه آمده است سرفصل همه مطالبات این حضور یکپارچه و فراگیر ، «استقلال و آزادی» و ضامن تحقق و بقای آن «جمهوری اسلامی» بی هیچ کم و کاستی بود. در این صورت بندی تمام عیار و بی بدیل نادیده انگاری هیچ کدام امکان پذیر نبوده و نیست.
امروز پس از گذشت ٣٨ سال از بهمن ۵٧ نسل جوان تنها در یک صورت بندی منطقی و استوار با رعایت اصول چهارگانه پیکربندی نظام می تواند از ورای زمان حلاوت و عظمت آن روزها را دریابد و در پاسداری از آن استوار در عرصه بماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن این بیانیه به شرح زیر می آید.

22 bahman 1394
هر ملتی تاریخ و سرنوشتی برآمده از نیاز ها و خواسته هایی دارد که به مدد اجتماع و توافق بدست آورده و یا بالعکس در سایه افتراق و گسست از دست داده است.
این امر سنت تغییر ناپذیر زندگی همه جوامع و در همه دوران ها است و بالطبع تحولاتی که در سایه اتحاد ملی رقم خورده بخش های افتخار آمیز تاریخ ملت هاست و رویدادهایی که در شرایط افتراق و گسست پدیدار گشته صفحات تاریک و ملال آور کتاب تاریخ همان جوامع است. و از همین رو در آموزه های دینی تاکید فراوان بر همراهی و هدایت خداوند متعال با جمعیت و اجتماع شده است. تاریخ سرزمین ما نیز روز های غرورآفرین و افتخارآمیز فراوانی در سایه اجتماع و همدلی مردم به خود دیده است.
تاریخ معاصر ما مصادیق روشنی بر این گذاره دارد ، دوران هایی که با حضور مردم از دل یاس و ناامیدی نهال امیدواری و شکوه پدیدار گشته است.
انقلاب اسلامی سال ۵۷ تجلی تمام نمایی از یک حضور فراگیر در تاریخ سرزمین ماست. حضوری که همه را برای با هم بودن معنای دوباره بخشید.
سرفصل همه مطالبات این حضور یکپارچه و فراگیر ، «استقلال و آزادی» و ضامن تحقق و بقای آن «جمهوری اسلامی» بی هیچ کم و کاستی بود. در این صورت بندی تمام عیار و بی بدیل نادیده انگاری هیچ کدام امکان پذیر نبوده و نیست.
امروز پس از گذشت ٣٨ سال از بهمن ۵٧ نسل جوان تنها در یک صورت بندی منطقی و استوار با رعایت اصول چهارگانه پیکربندی نظام می تواند از ورای زمان حلاوت و عظمت آن روزها را دریابد و در پاسداری از آن استوار در عرصه بماند.
مجمع نیروهای خط امام ضمن گرامیداشت روزهای پرفروغی که در سایه حضور همه ی آحاد مردم رقم خورد و به پاس همه مردان و زنانی که زندان ها، تبعید ها و شکنجه ها را برای هموار کردن راه توسعه و تعالی آحاد این سرزمین به جان خریدند از تمامی اقشار مختلف مردم جهت حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و میثاق دوباره با آرمان های انقلاب دعوت می نماید و بر این نکته تاکید می کند که مسیر رسیدن به اهداف انقلاب از متن جامعه و با همراهی همه اقشار آن ممکن خواهد بود.
بدیهی است یکی از مهمترین عرصه های حضور مردم در صحنه و استفاده از حق تعیین سرنوشت آنان، انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است که انتظار می رود به رغم برخی انتقادات و اعتراض های به حق در مسیر بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات، همه اقشار جامعه آن را جدی گرفته و با رای قاطع به نامزدهای عدالت خواه و مدافع ازادی و مروج هنجارهای اخلاقی گام دیگری در راه تحقق آرمان های بلند امام خمینی و شهیدان بردارند.
والسلام
مجمع نیروهای خط امام

نوشته شده توسط خط امام در چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۵:۳۹ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.