حمایت مجمع نیروهای خط امام (ره) استان خوزستان از ليست ائتلاف اصلاح طلبان
حمایت مجمع نیروهای خط امام (ره) استان خوزستان از ليست ائتلاف اصلاح طلبان

خط امام : مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان با صدور اطلاعیه ای حمایت کامل خود را از لیست ائتلاف اصلاح طلبان این استان اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن اطلاعیه به این شرح است. امام خميني ( ره ) : خوزستان دين خود را به اسلام ادا كرد مردم […]

خط امام : مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان با صدور اطلاعیه ای حمایت کامل خود را از لیست ائتلاف اصلاح طلبان این استان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن اطلاعیه به این شرح است.

امام خميني ( ره ) :
خوزستان دين خود را به اسلام ادا كرد

مردم شريف خوزستان

دستيابي به برجام دستاورد بزرگي بود كه فرصتي تاريخي جهت نيل به توسعه اقتصادي و فراهم آوردن زندگي همراه با كرامت را براي ملت ايران رقم زده است.
در ادامه تلاش فرزندان اين ملت در عرصه ي ديپلماسي ، بر ماست تا با تلاشي همه جانبه راه را براي برداشتن گام دوم برجام و پيوند آن با گشايش سياسي در داخل و حاكم شدن مديريتي خردمندانه در خانه ملت هموار كنيم و خانه ملت را شايسته نام ملت سرافراز ايران سازيم.
حال كه طيف وسيعي از دلسوزان و دردآشنايان اين ملت به ناروا از حضور در اين عرصه محروم شده اند، مسئوليت ما در اين مهم دوچندان شده است و اصلاح طلبان خوزستان چه خوش انتخاب كرد فرزندان صالح و راستين اين خاك و بوم را.
كانديداهايي كه به واقع نماد حق طلبي هستند و يادگاراني با عزت از رنج و محنت ناشايستي كه بر مردم اين استان روا شد.
بر همين باور، ما اعضاي مجمع نيروهاي خط امام ( ره ) در خوزستان حمايت همه جانبه ي خود را در جهت نيل به اهداف اصلاح طلبان خوزستان كه همانا پيروزي قاطع كانديداهاي اصلاحات در استان است اعلام ميداريم.
و در اين راه از هيچ كوششي فروگذار نخواهيم نمود
باشد كه گام دوم انتخابات مجلسين را با رأي به ليست واحد و كامل ائتلاف اصلاح طلبان با سربلندي و بهروزي پشت سر گذاريم.
ان شاءالله
مجمع نيروهاي خط امام (ره) استان خوزستان