چهارشنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۷

انتشار اسامی ۲۲ هزار تروریست داعش

انتشار اسامی ۲۲ هزار تروریست داعش

خط امام : شبکه خبری اسکای نیوز اعلام کرد یک داعشی جدا شده اسنادی متشکل از بیانیه های شخصی ۲۲ هزار تن از تروریست های عضو شامل اسامی واقعی ،مستعار ،شماره تلفن وتابعیت آنها را تحویل این شبکه خبری داد.

به گزارش خط امام از شبکه خبری اسکای نیوز، این تروریست داعش اسناد مذکور را قبل از جدا شدن از این گروه تروریستی از رئیس پلیس امنیت داخلی داعش ربوده وبه شبکه خبری اسکای نیوز انگلیسی در قالب یک فلش مموری ارائه داد.
شبکه خبری اسکای نیوز افزود:منبع این بیانیه ها فرم های عضویت در داعش است که تروریست ها میان ۵۱ تابعیت خود توزیع کردند .
بر اساس این گزارش برخی اسناد هویت تروریست های داعشی را که پیش از این معروف نبوده ودر حال حاضر در غرب اروپا، آمریکا ، کانادا، خاورمیانه وشمال آفریقا مستقرند افشا می کند.
شبکه خبری اسکای نیوز با انتشار این فرم ها اسامی افراد ملحق به داعش ، نام خانوادگی، نام مستعار،
نام مادر ،گروه خونی ، تاریخ تولد، تابعیت ، شغل ،آدرس ، تلفن ، محل اقامت ،حرفه ،میزان تحصیل،
میزان اطلاعات دینی ،مهارت جنگی وکشورهایی که از آن برای ورود به سوریه عبور کرده با ذکر تاریخ ونام شخصی که از وی خواسته مشخص کرده است.
داعش گروهی تروریستی جنایتکار است که از ۱۹ خرداد ماه سال گذشته (۹۳) تاکنون عراق را با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب این کشور مواجه ساخته ونیروهای مردمی و ارتش عراق طی ماههای اخیر موفق شده اند چند شهر این کشور از جمله الرمادی و تکریت را از دست تروریست های تکفیری داعش آزاد کنند.

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۵:۴۸ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.