لیست نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان آذربایجان غربی
لیست نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان آذربایجان غربی

خط امام ، دکتر مجیدمحمدی عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام و سخنگوی جبهه اصلاحات استان آذربایجان غربی با اشاره به اتمام جلسات مصاحبه و شنیدن نظرات کاندیداهای دور دوم راه یافته شهرهای استان گفت ، در چند روز پی در پی و پس از شنیدن نظرات کاندیداهای محترم اصلاح طلب و دوستان نزدیک […]

خط امام ، دکتر مجیدمحمدی عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام و سخنگوی جبهه اصلاحات استان آذربایجان غربی با اشاره به اتمام جلسات مصاحبه و شنیدن نظرات کاندیداهای دور دوم راه یافته شهرهای استان گفت ، در چند روز پی در پی و پس از شنیدن نظرات کاندیداهای محترم اصلاح طلب و دوستان نزدیک به دولت و اعتدالی، با حضور اکثریت دبیران احزاب اصلاح طلب آذربایجان غربی رای گیری و نفرات مورد حمایت این شورا مشخص گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، دبیر مجمع نیروهای خط امام استان اظهار داشت : اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان پس شنیدن نظرات ، ملاک هایی مانند اصلاح طلب بودن نامزدها حداقل نزدیکی تفکرات نامزد ها به دولت دکترروحانی، میزان محبوبیت و رای آوری در میان مردم و اصلاح طلبان را مدنظر قرار دادند.

سخنگوی شورای اصلاح طلبان آذربایجان غربی تصریح کرد: با رای گیری و خردجمعی و با نظرات دبیران ۱۹ حزب اصلاح طلب عضو در شورا، آقایان دکتر بهادری و حاکم ممکان از حوزه اورمیه ، شهروز برزگر از حوزه سلماس، عین الله شریف پور از حوزه ماکو و حجت الاسلام میرزایی و هاشمی از حوزه میاندوآب مورد حمایت اصلاح طلبان آذربایجان غربی در دور دوم انتخابات دوره دهم مجلس قرار می گیرند.

دکتر محمدی بر لزوم حمایت از دولت روحانی تاکید کرده و افزود: شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان آذربایجان غربی بر حمایت خویش از برنامه های دولت محترم تدبیروامید و شخص آقای روحانی و کابینه و همچنین مقام عالی استان و نماینده اول دولت روحانی در استان آذربایجان غربی حمایت کرده و بنده معتقدم نماینده دولت در حوزه احیای دریاچه ارومیه و نیز توسعه پایدار استان بویژه در حوزه تجارت که از سال 1353 در برنامه دولتها بوده ولی ناکام مانده بود، موفقیت ها قابل قبولی داشته است.

وی افزود: از شخص جناب مهندس سعادت، استاندار محترم و معاون سیاسی استانداری، در برگزاری انتخابات و قانونی عمل کردن هئیت های اجرایی تشکر ویژه داریم. امیدواریم مرحله دوم در چهارشهرستان استان ، مانند مرحله اول عالی و به نحو احسن برگزار گردد.

این عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام کشور ادامه داد: اعضای شورا بر فعالیت دائمی و خروج از فصلی بودن فعالیت احزاب اصلاح طلب و نیروهای زیرمجموعه این شورا تاکید کردند و ایجاد دبیرخانه دائمی و محل ثابت شورای هماهنگی و تشکیل شوراهای هماهنگی شهرستانها را از برنامه های آتی و بعد از انتخابات این شورا است.