پنج شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۷

در پي حادثه جان باختن سربازان سرافراز وطن جوانان خط امام فارس بيانيه اي صادر كرد

اندوه جانکاه فقدان جوانان وطن با عدم پاسخگویی و اراده ی برای ممانعت از تکرار آن سهمگین تر می شود

اندوه جانکاه فقدان جوانان وطن با عدم پاسخگویی و اراده ی برای ممانعت از تکرار آن سهمگین تر می شود

خط امام : به دنبال حادثه دلخراش واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل سربازان از کرمان به سمت شیراز و جانباختن ۱۹ سرنشین از سربازان وطن و مجروح شدن ٣٠ تن از آنان ، سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس بیانیه ای صادر کرد.
در بخشی ازاین بیانیه آمده است ، آنچه این تلخ کامی را سهمگین تر می نماید ٬ ماهیت حادثه ای است که گاه و بی گاه ٬ نظیرش را دیده یا شنیده ایم و با کمال تاسف ٬ در پس آن همتی والا در متولیان امر، از برای پاسخگویی و ممانعت از تکرار آن نیافته ایم‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن بیانیه به شرح زیر می آید …

“” إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون””

وقوع رویدادی تلخ و ضایعه ای غم بار در ماه میهمانی خدا و در آستانه لیالی بلند مرتبه قدر ٬ ایران اسلامی را یکپارچه در حزن و اندوه فرو برد و داغدارمان ساخت.
واقعه ای دلخراش که در آن جمعی از جوانان نیک سیرت سرباز ٬ این سرمایه های امنیت کشور و ملت ٬ دار فانی ناکامی ها را وداع گفتند و به جانب حق شتافتند.
اندوه جانکاه ناشی از فقدان این جوانان برومند وطن جانگداز و جانفرساست ، اما آنچه که این تلخ کامی را سهمگین تر می نماید ٬ ماهیت حادثه ای است که گاه و بی گاه ٬ نظیرش را دیده یا شنیده ایم و با کمال تاسف ٬ در پس آن همتی والا در متولیان امر ، از برای پاسخگویی و ممانعت از تکرار آن نیافته ایم‌.

از این رو سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان فارس ٬ با ادای احترام به همه جانباختگان این حادثه دردناک و تسلیت و تعزیت به خانواده های داغدارشان ٬ رجاء واثق دارد که مسئولان امر ٬ بالاخص وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی ٬ از این رویداد غم انگیز ساده گذر نکرده ٬ به دست فراموشی نسپرده و با برنامه ریزی دقیق و زمینه سازی در جهت تقویت زیرساختهای موجود حوزه حمل و نقل از وقوع دوباره اینگونه حوادث دلخراش ممانعت به عمل آورند.

سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره)
استان فارس

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.