اندوه جانكاه فقدان جوانان وطن با عدم پاسخگويي و اراده ي براي ممانعت از تكرار آن سهمگين تر مي شود
اندوه جانكاه فقدان جوانان وطن با عدم پاسخگويي و اراده ي براي ممانعت از تكرار آن سهمگين تر مي شود

خط امام : به دنبال حادثه دلخراش واژگوني يك دستگاه اتوبوس حامل سربازان از کرمان به سمت شیراز و جانباختن 19 سرنشین از سربازان وطن و مجروح شدن ٣٠ تن از آنان ، سازمان جوانان مجمع نيروهاي خط امام استان فارس بيانيه اي صادر كرد. در بخشي ازاين بيانيه آمده است ، آنچه این تلخ […]

خط امام : به دنبال حادثه دلخراش واژگوني يك دستگاه اتوبوس حامل سربازان از کرمان به سمت شیراز و جانباختن 19 سرنشین از سربازان وطن و مجروح شدن ٣٠ تن از آنان ، سازمان جوانان مجمع نيروهاي خط امام استان فارس بيانيه اي صادر كرد.
در بخشي ازاين بيانيه آمده است ، آنچه این تلخ کامی را سهمگین تر می نماید ٬ ماهیت حادثه ای است که گاه و بی گاه ٬ نظیرش را دیده یا شنیده ایم و با کمال تاسف ٬ در پس آن همتی والا در متولیان امر، از برای پاسخگویی و ممانعت از تکرار آن نیافته ایم‌.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، متن بيانيه به شرح زير مي آيد …

“” إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون””

وقوع رویدادی تلخ و ضایعه ای غم بار در ماه میهمانی خدا و در آستانه لیالی بلند مرتبه قدر ٬ ایران اسلامی را یکپارچه در حزن و اندوه فرو برد و داغدارمان ساخت.
واقعه ای دلخراش که در آن جمعی از جوانان نیک سیرت سرباز ٬ این سرمایه های امنیت کشور و ملت ٬ دار فانی ناکامی ها را وداع گفتند و به جانب حق شتافتند.
اندوه جانکاه ناشی از فقدان این جوانان برومند وطن جانگداز و جانفرساست ، اما آنچه که این تلخ کامی را سهمگین تر می نماید ٬ ماهیت حادثه ای است که گاه و بی گاه ٬ نظیرش را دیده یا شنیده ایم و با کمال تاسف ٬ در پس آن همتی والا در متولیان امر ، از برای پاسخگویی و ممانعت از تکرار آن نیافته ایم‌.

از این رو سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان فارس ٬ با ادای احترام به همه جانباختگان این حادثه دردناک و تسلیت و تعزیت به خانواده های داغدارشان ٬ رجاء واثق دارد که مسئولان امر ٬ بالاخص وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی ٬ از این رویداد غم انگیز ساده گذر نکرده ٬ به دست فراموشی نسپرده و با برنامه ریزی دقیق و زمینه سازی در جهت تقویت زیرساختهای موجود حوزه حمل و نقل از وقوع دوباره اینگونه حوادث دلخراش ممانعت به عمل آورند.

سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره)
استان فارس