روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است
روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است

خط امام : در آستانه روز جهانی قدس سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام کرمان با صدور بیانیه ای آحاد مردم به ویژه جوانان را به تامل در پیام امام راحل در خصوص قدس شریف و عینیت بخشیدن به مبارزه با استکبار و ظلم فراخواندند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن پیام […]

خط امام : در آستانه روز جهانی قدس سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام کرمان با صدور بیانیه ای آحاد مردم به ویژه جوانان را به تامل در پیام امام راحل در خصوص قدس شریف و عینیت بخشیدن به مبارزه با استکبار و ظلم فراخواندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن پیام جوانان خط امام کرمان در ادامه می آید .

بسم الله الرحمن الرحیم
«روز قدس فقط روز فلسطین نیست روز اسلام است» امام خمینی (ره)
روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و نشانی از هوشمندی و دوراندیشی امام خمینی (ره) است، چرا که فرمودند این روز روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. امروزه که استکبار گسترده تر از همیشه و با عناوین مختلفی چون طالبان و القائده و داعش، و با قصد ضربه زدن به چهره اسلام، ایجاد نفاق و با حمایت های مستقیم رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش به کودک کشی، حمله به زنان و مردان بی دفاع و آواره کردن مردم مظلوم فلسطین و یمن و بحرین و سوریه مشغولند.
افشای هویت و نیات نامشروع رژیم صهیونیستی و ممانعت از فریب خوردگی برخی کشورهای اسلامی در تشویق این جنایتها از طریق عادی سازی روابط و همبستگی و اتحاد مسلمانان از جمله موارد مهمیست که در این روز باید مورد توجه قرار گیرد.
ما جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان از آحاد مردم به ویژه جوانان فهیم خواستاریم که با تأمل در محتوای عمیق و ارزشمند پیام امام راحل برای روز قدس و در راستای عینیت بخشیدن به مبارزه با استکبار و ظلم و ستم و احیای اسلام و قوانین اسلامی در ممالک اسلامی بکوشند و با شرکت گسترده در این روز مبارک حمایت و پشتیبانی خود را از آرمان فلسطین و مبارزات مشروع و قهرمانانه علیه اشغالگران رژیم صهیونیستی و تمامی اشغالگران اعلام نمایند.
سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان