سید هادی خامنه ای : اصلاح‌طلبان از روحانی عبور نمی‌کنند
سید هادی خامنه ای : اصلاح‌طلبان از روحانی عبور نمی‌کنند

خط امام : سید هادی خامنه‌ای با اشاره به نقش سعودی‌ها و تکفیری در تضییع حقوق فلسطینی‌ها گفت: این افراد بیشتر از خود صهیونیست‌ها علیه مسلمانان عمل می‌کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام  ، سید هادی خامنه‌ای در حاشیه راهپیمای روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حضور […]

خط امام : سید هادی خامنه‌ای با اشاره به نقش سعودی‌ها و تکفیری در تضییع حقوق فلسطینی‌ها گفت: این افراد بیشتر از خود صهیونیست‌ها علیه مسلمانان عمل می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام  ، سید هادی خامنه‌ای در حاشیه راهپیمای روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات گفت: بنده در مورد اشخاص اظهارنظر نمی‌کنم.

خامنه‌ای درباره اجماع انتخاباتی اصلاح‌طلبان نیز تصریح کرد: اصلاح‌طلبان در حال حاضر مشغول آمادگی برای ورود به انتخابات هستند.

وی همچنین در خصوص اینکه آیا عبور از روحانی از سوی اصلاح‌طلبان صحت دارد یا خیر نیز خاطرنشان کرد: این قضیه به هیچ وجه صحت ندارد.وی در ادامه درباره فیش‌های حقوقی و اینکه چرا در دولت گذشته اخبار حقوق‌های نجومی و اختلاس‌های دولت گذشته انتشار پیدا نمی‌کرد؟ اظهار داشت: دولت باید هرچه زودتر قضیه فیش‌های حقوقی را شفاف کند و اگر واقعیت داشته آنها را حل کند و اگر واقعیت نداشت توضیح دهد.وی گفت: مطرح شدن این موضوع برای آن است که اختلاس های بزرگ گذشته به دست فراموشی سپرده شود.هادی خامنه‌ای تصریح کرد: البته باید توجه داشت در مباحث خاصی مانند لیست فیش‌های حقوقی با صرف نظر از اینکه هدف بعضی‌ها از انتشار آنها چیست قابل بررسی است.وی خاطرنشان کرد: این موضوع باید از سوی مسئولان امر دنبال شود و اگر فساد وجود دارد حل شود.هادی خامنه‌ای همچنین با اشاره به نقش سعودی‌ها و تکفیری در تضییع حقوق فلسطینی‌ها گفت: این افراد بیشتر از خود صهیونیست‌ها علیه مسلمانان عمل می‌کنند.