تروریست ها در شمال سوریه به جان هم افتادند
تروریست ها در شمال سوریه به جان هم افتادند

خط امام : تروریست های النصره و جیش التحریر در اطراف ادلب بشدت با هم درگیر شدند. به گزارش خط امام ، گروهی از تروریست های جبهه النصره شاخه سازمان القاعده درسوریه شامگاه یکشنبه به منزل ‘محمد الغابی’ فرمانده جیش التحریر در شهر ‘کفرنبل’ درحومه ‘ادلب’ یورش بردند و پس از یک درگیری شدید توانستند […]

خط امام : تروریست های النصره و جیش التحریر در اطراف ادلب بشدت با هم درگیر شدند.

به گزارش خط امام ، گروهی از تروریست های جبهه النصره شاخه سازمان القاعده درسوریه شامگاه یکشنبه به منزل ‘محمد الغابی’ فرمانده جیش التحریر در شهر ‘کفرنبل’ درحومه ‘ادلب’ یورش بردند و پس از یک درگیری شدید توانستند الغابی را دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل کنند.
رسانه های نزدیک به تروریست ها اعلام کردند که نیروهای النصره به دفتر رسانه ای جیش التحریر نیز حمله کردند که نتوانستند اعضای آن را بازداشت کنند.
گروهی دیگر از تروریست های النصره نیز فرمانده نظامی گروه تروریستی جیش التحریر در حومه ‘حماه’ و دو همراه وی را دستگیر کردند و مقداری سلاح و مهمات این گروه را به غنیمت بردند.
جبهه النصره پیشتر نیز با حمله به مقر ‘تیپ13’ تروریست های مخالف دولت سوریه حمله و آن را اشغال کرده بودند که دراین باره منتظر حکم محکمه توافقی میان دوطرف هستند.
این درحالی است که تروریست های النصره و جیش التحریر ازچند روز پیش در ‘لاذقیه’ درکنارهم با ارتش سوریه برای اشغال شهر ‘کنسبا’ جنگیده بودند.

irna