چهارشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۸

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام خطاب به هیئت موسس نمایندگان ادوار مجلس دانش آموزی

مهم ترین هدف ، آگاهی رسانی خوب به مردم است

مهم ترین هدف ، آگاهی رسانی خوب به مردم است

خط امام : دیدار هیئت موسس مجمع نمایندگان ادوار مجلس دانش آموزی با حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای در این دیدار که روز دوشنبه مورخ ٩۵/٠۴/٢٨ انجام پذیرفت ابتدا حاضرین جلسه به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای با تاکید بر اهمیت تشکیل این مجمع اظهار داشت : انسجام این تشکیلات و تداوم فعالیت آن در سالیان دراز مورد نظر شما باشد همانطور که در مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی بدین گونه است.

photo_2016-07-20_10-33-26
وی افزود : هدفی را مهمتر از آگاهی رسانی های خوب به مردم من نمیشناسم ، که روش آن برگزاری جلسات مستمرآموزشی، کنفرانس ها و گردهمایی ها در جهت این هدف است.
خامنه ای با اشاره به شرایط سنی و فکری مناسب اعضای مجمع جهت انجام کار تشکیلاتی تاکید کرد که با برنامه ریزی و اجرای برنامه های منسجم آینده ی روشنی در امتداد فعالیت های مجمع نمایندگان ادوار مجلس دانش آموزی وجود دارد.
ایشان همچنین اظهار داشتند که با توجه به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، مجمع نمایندگان ادوار می تواند راهی تاثیر گذار را در پیش بگیرد و با حضوری فعال و درخور نام این مجمع ، نتایج مثبتی را حاصل نماید.
حاضرین این جلسه مهدی جعفریان ، یاشار کبیری ،محمد صادق سلوکی ،محمد ابراهیمی ، سجاد ساوجبلاغی، نیما صادقی، نیما پورهاشمی و علی جمشیدی بودند

نوشته شده توسط خط امام در چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۷ ق٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.