امروز ارزش آنچه آقای موسوی در نقد وضعیت کشور و اصلاح سازوکارها مطرح می کرد بيشتر روشن شده است
امروز ارزش آنچه آقای موسوی در نقد وضعیت کشور و اصلاح سازوکارها مطرح می کرد بيشتر روشن شده است

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای به دیدار فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد رفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در این دیدار جویای احوال میرحسین موسوی و زهرا رهنورد شد و ضمن انتقاد از روند درمان و رسیدگی به وضعیت پزشکی دکتر رهنورد، بر […]

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای به دیدار فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در این دیدار جویای احوال میرحسین موسوی و زهرا رهنورد شد و ضمن انتقاد از روند درمان و رسیدگی به وضعیت پزشکی دکتر رهنورد، بر وظیفه مسولان در این زمینه تاکید کرد و گفت: جای تاسف و تعجب دارد که دونفر از متعهدترین و برجسته ترین شخصیت‌های کشور به این شکل در حصر قرار دارند و زمانی که از نظر جسمی نیاز به مراقبت‌های خاص پزشکی و درمانی دارند با کوتاهی و تاخیر مواجه می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای با تاکید بر مسئولیت دستگاه های دولتی گفتند : اگر فرد و یا افرادی در دستگاه‌های مسئول و به ویژه دولت، در این زمینه مسئولیت دارند باید متوجه باشند که شرایط این عزیزان به دلیل عدم دسترسی به بستگان و نبود امکان اطلاع رسانی بسیار حساس است و گاهی هرگونه تاخیر می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد و افکار عمومی با حساسیت این موضوع را دنبال می کند. به هرحال برخورداری از امکانت درمانی از بدیهی ترین حقوق هر فرد است و هیچکس نمی تواند دربرابر این حق شانه خالی کند خصوصا درباره کسانی که آزادی عمل هم ندارند.

این نماینده سابق مجلس در بخش دیگری از سخنانش به سال‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: درمیان نیروهای انقلاب، تعدادی بودند که با همه وجود به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب باور داشتند و همه رفتارشان تجلی همان آرمان‌ها بود.

وی با یادآوری خاطراتی از ساده زیستی، قاطعیت، تواضع و ایمان شهید رجایی و مهندس موسوی گفت: به نظر من شهید رجایی و همسر محتر مشان از جمله کسانی بودند که با همه وجود به آن آرمان‌ها وفادار بودند و رفتارشان هیچ نشانی از ریا و دورویی نداشت و مهندس میرحسین موسوی و خانم دکتر رهنورد هم از جمله کسانی هستند که به ارزشهایی که به خاطر آن‌ها انقلاب شد از ابتدا باور داشتند و پایبند به آن‌ها بودند و همچنان خود را به همان شعارها وفادار می دانند.

عضو شورای بازنگری قانون اساسی تصریح کرد: امروز که برخی مفاسد اقتصادی ومشکلات در حوزه‌های مختلف را می بینیم ارزش آنچه که آقای موسوی در ایام انتخابات سال 88 در نقد وضعیت کشور و اصلاح سازوکارها مطرح می کرد بیشتر روشن می‌شود.

سیدهادی خامنه‌ای درپایان با تاکید بر ضرورت رفع حصر آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد گفت: ادامه این وضعیت اگرچه علاقمندان را از دیدار و ارتباط با این عزیزان محروم کرده اما خسارت بیشتر اولاً متوجه مجموعه نظام است که از خدمات ایشان محروم است و ثانیاً آسیبی که به اعتمادعمومی در داخل و وجهه نظام در خارج وارد شده جبران ناپذیر است.