مسئولان زمينه حضور اثرگذار خبرنگاران در حوزه هاي گوناگون را فراهم كنند
مسئولان زمينه حضور اثرگذار خبرنگاران در حوزه هاي گوناگون را فراهم كنند

خط امام : به مناسبت روز خبرنگار و گراميداشت جايگاه رفيع تلاش گران عرصه اطلاع رساني و خبر سازمان جوانان خط امام استان فارس با صدور بيانيه اي بر لزوم بستر سازي هوشمندانه مسئولان جهت حضور کارآمد و اثرگذار خبرنگاران در حوزه های گونه گون جامعه تاكيد كردند. به گزارش خط امام متن كامل اين […]

خط امام : به مناسبت روز خبرنگار و گراميداشت جايگاه رفيع تلاش گران عرصه اطلاع رساني و خبر سازمان جوانان خط امام استان فارس با صدور بيانيه اي بر لزوم بستر سازي هوشمندانه مسئولان جهت حضور کارآمد و اثرگذار خبرنگاران در حوزه های گونه گون جامعه تاكيد كردند.
به گزارش خط امام متن كامل اين بيانيه در ادامه مي آيد …

ن والقلم و ما یسطرون
نگاره های زرین تاریخ وزین و فاخر ایران زمین ٬ مرهون سخت کوشی خالصانه ٬ خاضعانه و عاشقانه مجاهدانی است که نهضت روشنگری ٬ آگاهسازی و بینش بخشی در جامعه را نهادینه ساخته و پیشتازی در این مسیر سهمگین را وجهه همت خویش نهادند.
هفدهم مرداد ماه ٬ فرصتی است تا بیش از هر زمان دیگر ٬ عظمت جایگاه رهنوردان رفیع میدان خبر و خبر رسانی ٬ این پرچمداران و حماسه سازان حقیقت خواه را درک نموده ٬ بذل جهدشان را در تنویر افکار آحاد ملت تکریم نمائیم.
مبرهن است که نشر حقانیت و حقیقت جویی در هر اجتماع از گذرگاه آزادی محقق خواهد شد و بی گمان در این مسیر ٬ اصحاب صدیق رسانه که گاه بی گاه با بی مهری ها و ناهمواری های حاصل از کج اندیشی برخی حقیقت ستیزان کذاب روبرو می گردند ٬ نقش بسزایی ایفا خواهند نمود.
پر واضح است که حرفه خبرنگاری با دشواری ها و مخاطرات بی شماری روبروست که ایمن سازی آن با حمایت و پشتیبانی عدالت محور ٬ فارغ از هر گونه یک سو نگری متولیان امر میسر خواهد بود.
تردیدی نیست کارکرد اثربخش رسانه آن زمان هویدخواهد شد که زمینه گردش آزاد اطلاعات در لایه های متنوع و متکثر جامعه فراهم گردد و قدر متقین اساسی ترین شاهراه دستیابی به این مهم با قلم با کفایت خبرنگاران متعهد دلسوز و با برچیدن محدودیت های تابخردانه و غیر منطقی امکان پذیر خواهد شد.

در این میان سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان فارس با ارج نهادن به تلاش های کم نظیر خبرنگاران خوش اندیش و روشن ضمیر و گرامیداشت یاد و خاطره شهید عرصه خبررسانی ٬ محمود صارمی ٬ امید آن دارد که مسئولان نظام اسلامی ٬ با بسترسازی هوشمندانه ٬ بیش از پیش ٬ زمینه حضور کارآمد و اثرگذار خبرنگاران در حوزه های گونه گون جامعه را فراهم آورند.
انشاالله…

سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام
استان فارس