طرح های امنیتی ویژه روز عاشورا
طرح های امنیتی ویژه روز عاشورا

خط امام : نخست وزیر عراق راهی کربلا شد و با فرماندهان امنیتی و نظامی این استان طرح های امنیتی ویژه روز عاشورا را مورد بررسی قرر داد. به گزارش خط امام به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، دفتر حیدر العبادی، نخست وزیر این کشور بعد از ظهر امروز (یک شنبه) با صدور […]

خط امام : نخست وزیر عراق راهی کربلا شد و با فرماندهان امنیتی و نظامی این استان طرح های امنیتی ویژه روز عاشورا را مورد بررسی قرر داد.

به گزارش خط امام به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، دفتر حیدر العبادی، نخست وزیر این کشور بعد از ظهر امروز (یک شنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که وی به کربلا رفته و در جلسه ای با فرماندهان امنیتی و نظامی این استان، به بررسی طرح های امنیتی ویژه حمایت از عزاداران حسینی در مراسم روز عاشوا و همچنین خدمت رسانی به زائران پرداخته است.

بر اساس این گزارش، دفتر العبادی در بیانیه خود در این باره آورده است: نخست وزیر با حضور استاندار و رئیس شورای استان کربلا، جلسه ای با فرماندهان امنیتی و نظامی برگزار کرد و طی این جلسه نیز طرح های امنیتی ویژه حمایت از زائران در مراسم دهم محرم، سالروز شهادت امام حسین (ع) و اهل بیت مطهر ایشان و همچنین ارائه خدمات و نقل و انتقال زائران مورد بررسی قرار گرفت.

در این بیانیه همچنین آمده که نخست وزیر عراق در جلسه با استاندار، رئیس شورای استان و فرماندهان امنیتی و نظامی کربلا بر اهمیت افزایش تلاش ها برای محافظت از جان شهروندان و ارائه خدمات لازم به آنها و همچنین ضرورت استناد به تلاش های اطلاعاتی در طرح های امنیتی تاکید کرد.