حق بیمه درمانی کارگران باید درمحل فعالیت آنها هزینه شود
حق بیمه درمانی کارگران باید درمحل فعالیت آنها هزینه شود

خط امام : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تدبیری اتخاذ شود تا حق بیمه درمانی کارگران شاغل در مناطق مختلف برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی محل فعالیت آنها هزینه شود . به گزارش ایرنا دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه جمعه در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان جم گفت: […]

خط امام : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تدبیری اتخاذ شود تا حق بیمه درمانی کارگران شاغل در مناطق مختلف برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی محل فعالیت آنها هزینه شود .

به گزارش ایرنا دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه جمعه در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان جم گفت: باتوجه به بالا بودن شمار کارگران شاغل در تاسیسات نفتی و گازی در شهرستان جم اگر حق بیمه درمانی آنها در سال های گذشته در این شهرستان هزینه شده بود وضعیت امور درمانی مطلوب تر بود.
وی ادامه داد: یکی از راههای نجات و تحول در بخش بهداشت و درمان استان بوشهر اتخاذ راهکار مناسب برای هزینه کرد حق بیمه درمانی شاغلان صنعت نفت در محل خدمت خود است.
وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت:تحقق این مهم و حمایت وزارتخانه های نفت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمینه توسعه زیرساخت ها و ارایه خدمات مطلوب بهداشتی درمانی را برای ساکنان فراهم می کند.
قاضی زاده هاشمی اظهارداشت: اجرای طرح نظام سلامت خدمتی صادقانه و بی منت است که رضایت مردم را جلب کرده برهمین اساس سیاست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اجرای این طرح به صورت جامع و کامل برای بهره مندی مردم در تمام نقاط کشور از خدمات یکسان آن است.
وی با اشاره به اینکه بیمارستان توحید جم تحت پوشش کامل طرح تحول نظام سلامت قرار می گیرد گفت: این بیمارستان تنها بیمارستان شهرستان جم است که زیر مجموعه وزارت نفت است و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیز در راستای حمایت درمانی مطلوب تر به مردم شهرستان جم تمام بسته های نظام سلامت را در آن اجرایی می کند.
قاضی زاده هاشمی افزود: باید کاری کنیم که تمام بسته های خدماتی که در قالب طرح تحول سلامت به بیمارستانهای دولتی داده می شود به بیمارستان توحید جم نیز داده شود تا مردم از این خدمات دولت تدبیر و امید بهره مند شوند.
در این سفر یکی از شهروندان جمی خطاب به وزیر گفت:هم اینک شهر جم فاقد بیمارستان،پزشک زنان و امکانات بهداشتی و درمانی لازم مستقل از وزارت نفت است .
در سفر وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به شهر جم یک دستگاه آمبولانس آی سی یو دار ویژه نوزادان در اختیار اورژانس این شهرستان قرار گرفت.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در این سفر از بیماران بیمارستان توحید جم عیادت کرد و به مشکلات و دغدعه های پرسنل و مردم پرداخت.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه سفر دو روزه خود به استان بوشهر را آغاز کرده است و قرار است در این سفر شماری از طرح های زیرساختی بهداشت و درمان در این استان افتتاح و اجرایی شود.