یکشنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام استان گیلان به مناسبت درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی

ارتحال فقیه وارسته و یار دیرین امام ملت ایران را عزادار کرد

خط امام : پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام استان گیلان به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله العظمی عبدالکریم موسوی اردبیلی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن کامل پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام گیلان به شرح زیر است .

ارتحال عالم جلیل القدر ، فقیه وارسته و یار دیرین امام راحل ، حضرت آیت الله العظمی عبدالکریم موسوی اردبیلی ملت ایران را عزادار کرد.
این عالم وارسته که از شاگردان حضرت امام بود ، سالیان متمادی در تحصیل ، تبلیغ و تربیت شاگردان فاضل همت گماشت و جز اصلی ترین عناصر انقلاب ایران در سال ۵۷ بود.
حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی بعد از انقلاب از یاران نزدیک حضرت امام و از مسئولان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران بود .
نزدیکی و عشق آیت الله العظمی به حضرت امام خمینی به اندازه ای بود که ارتحال حضرت امام باعث آن شد تا از مسئولیت و مناصب دولتی و حکومتی وداع و به تربیت و تدریس در حوزه علمیه بپردازد.
آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در سرتاسر دوره مسئولیت و تا روزهای نزدیک به ارتحالشان از گفتن حقیقت و مشکلات کشور دست نکشیدند ، که ای کاش به توصیه های آن عالم وارسته توجه می شد.

مجمع نیروهای خط امام استان گیلان درگذشت این عالم ربانی و یار دیرین حضرت امام را به ملت بزرگ ایران ، به بیت حضرت امام خمینی و به بیت معظم له تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات آن فقید سعید و همنشینی با حضرات معصومین را مسئلت مینماید.

مجمع نیروهای خط امام استان گیلان

نوشته شده توسط خط امام در پنجشنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۰۲ ق٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.