نمایش تجهیزات انتخابات الکترونیکی در الکامپ 95
نمایش تجهیزات انتخابات الکترونیکی در الکامپ 95

خط امام : رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فنآوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از نمایش تجهیزات انتخابات الکترونیکی در غرفه وزارت کشور در نمایشگاه الکامپ 95خبر داد. به گزارش خط امام ، از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، امیر شجاعان با اشاره به حضور وزارت کشور در نمایشگاه الکامپ 95 اظهار داشت: وزارت کشور […]

خط امام : رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فنآوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از نمایش تجهیزات انتخابات الکترونیکی در غرفه وزارت کشور در نمایشگاه الکامپ 95خبر داد.

به گزارش خط امام ، از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، امیر شجاعان با اشاره به حضور وزارت کشور در نمایشگاه الکامپ 95 اظهار داشت: وزارت کشور به همراه سازمانهای زیرمجموعه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) حضور خواهد یافت.
وی افزود: نمایشگاه الکامپ 95 از 25 تا 28 آذر در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود و غرفه وزارت کشور در سالن 38B (سالن دولت الکترونیک) این نمایشگاه دایر خواهد بود.
شجاعان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه، وزارت کشور دستاوردهای خود را در حوزه دولت الکترونیک به نمایش در می آورد گفت: در غرفه وزارت کشور تجهیزات انتخابات الکترونیکی نمایش داده می شود.
وی افزود: بازدید کنندگان می توانند با در دست داشتن کارت ملی خود، نسبت به ارائه رای الکترونیکی به صورت نمادین اقدام کنند.