یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیانیه جوانان خط امام استان خوزستان در خصوص مشکلات اخیر استان

شرایط بحرانی خوزستان نیازمند اقدام مؤثر مسؤلین است

شرایط بحرانی خوزستان نیازمند اقدام مؤثر مسؤلین است

خط امام :به دنبال شرایط آب هوای ناگوار در استان خوزستان و بحران های پیش آمده در این استان سازمان جوانان خط امام با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر شرایط بحرانی موجود و انتظار تلاش و توجه ویژه مسؤلین دولتی جهت مدیریت و کنترل شرایط بحرانی کنونی با انتقاد از برخی فرصت طلبی ها در جهت تخریب مسؤلین استان خواستار آگاهی و تمیز دادن سوء استفاده با نقد سازنده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن این بیانیه در ادامه می آید .

استان خوزستان که به واقع قلب تپنده کشور و حیاتی ترین شریان اقتصادی جمهوری اسلامی ایران می باشد، متأسفانه این روزها از ابتدایی ترین استانداردهای زندگی و سکونت محروم بوده و در عصر ارتباطات و دنیای پیشرفته امروز دچار شرایط بسیار تلخ و بعضاً نگران کننده شده است. تنها نقطه امید و روشن در این میان، وجود مردمانی متمدن و با فرهنگ در این استان می باشد که به شکل کاملاً دموکراتیک ، متحد و به دور از هرگونه جوسازی و کج سلیقگی، اعتراض خود به این شرایط غیر قابل تحمل را به گوش مسؤلین می رسانند. لذا سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان نیز در کنار آحاد ملت  اعتراض خود را به شرایط تأسف انگیز حاکم در استان اعلام می دارد و خواستار رفع هرچه سریعتر معضلات مذکور و عادی سازی شرایط در استان می باشد. در این میان انتقادات بحق و سازنده ای متوجه استاندار محترم می باشد که نیاز است این انتقادات مورد توجه قرار گرفته و اقدامات مؤثری در این زمینه انجام شود.

اعتقاد ما بر این است که شرایط حاضر آزمون مدیریتی بسیار خوبی برای مسؤلین از جمله شخص استاندار محترم

جهت اثبات توانمندی ها می باشد و امیدواریم که در این مسیر سربلند باشند ، انشاءالله…

در پایان متذکر می شود که برخی جریانات سیاسی در آستانه انتخابات آینده مشغول ماهیگیری از آب گل آلود بوده و به شیوه ناجوانمردانه ای دست به تخریب گسترده دولت و استاندار اصلاح طلب خوزستان زده اند. لیکن سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام خوزستان ایمان دارد مردم آگاه استان به شکل هوشمندانه ای این تخریب ناجوانمردانه را از نقد سازنده تمییز داده و سوء استفاده کنندگان را نا امید خواهند کرد.

 

سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۸ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.