سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بیانیه مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان به مناسبت حماسه 29 اردیبهشت

دولت مطالبات مناطق محروم را که رکورددار همراهی با دولت تدبیر و امید است را در اولویت قرار دهد

دولت مطالبات مناطق محروم را که رکورددار همراهی با دولت تدبیر و امید است را در اولویت قرار دهد

خط امام : در پی حضور پر شور و شعور مردم ایران و خلق حماسه ای دیگر به نفع اعتدال  ، تدبیر و امید مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان به پاس قدردانی از ملت شریف ایران و مردم غیرتمند استان سیستان و بلوچستان بیانیه صادر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است ، دولت تدبیر و امید در دور دوم خود با قاطعیت هر چه تمام تر در راه توسعه و  اعتلای فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی کشور و توجه جدی تر به ‌مطالبات اصلاح گرایانه ملت ایران گام برداشته و حل مسئله اشتغال جوانان کشور و محرومیت مردم  بخصوص جوانان و مردمان سیستان و بلوچستان  که رکورددار رای و همراهی  با دولت تدبیر و امید در هر دو دوره بوده اند را در اولویت قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن این بیانیه به شرح زیر است .

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ…

ملت بزرگوار و سرافراز ایران،مردمان غیرتمند و وحدت آفرین سیستان و بلوچستان

‌درود و آفرین بر این حمیت و همت بلندتان که با شرکت گسترده خود در یکی دیگر از عرصه های همبستگی ملی نمایشی خیره کننده از مردمسالاری مبتنی بر ارزش های الهی  را پیش چشم جهان قدرتمندانه  به منصه ظهور گذاشتید و جهانیان یکپارچگی ملت ایران را با وجود اختلاف سلایق و تنوعات فکری ، جناحی، حزبی، مذهبی و قومی به نظاره ایستادند.

شما ملت آگاه ایران در بهاری دیگر راه تعامل ، منطق ، عقلانیت،  اعتدال و تدبیر را برگزیدید.

این پیروزی را به آفرینشگران و صاحبان حقیقی آن یعنی مردم عقلانیت مدار ایران اسلامی ، رهبری معظم نظام و رییس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ضمن آرزوی توفیق برای  ایشان انتظار داریم  دولت تدبیر و امید در دور دوم خود با قاطعیت هر چه تمام تر در راه توسعه و  اعتلای فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی کشور و توجه جدی تر به ‌مطالبات اصلاح گرایانه ملت ایران گام برداشته و حل مسئله اشتغال جوانان کشور و محرومیت مردم  بخصوص جوانان و مردمان سیستان و بلوچستان  که رکورددار رای و همراهی  با دولت تدبیر و امید در هر دو دوره بوده اند را در اولویت قرار دهد.

 

وَ الْعاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ

 

مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان

نوشته شده توسط خط امام در شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۳ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.