تروریست نماد عناد متحجرین و افراط گرایان مذهبی با خط فکری امام خوبی ها است
تروریست نماد عناد متحجرین و افراط گرایان مذهبی با خط فکری امام خوبی ها است

خط امام : مجم نیروهای خط امام استان فارس با  صدوربیانیه ای حرک مذبوحانه و حقیرانه افراطیون تکفیری در سازماندهی حادثه تروریستی تهران را محکوم کرده و آن را نشانه ای از عناد متحجرین و افراط گرایان مذهبی با خط فکری امام خوبی ها دانستند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن […]

خط امام : مجم نیروهای خط امام استان فارس با  صدوربیانیه ای حرک مذبوحانه و حقیرانه افراطیون تکفیری در سازماندهی حادثه تروریستی تهران را محکوم کرده و آن را نشانه ای از عناد متحجرین و افراط گرایان مذهبی با خط فکری امام خوبی ها دانستند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن بیانیه مجمع نیروهای خط امام استان فارس در محکومیت حوادث تروریستی تهران به شرح زیر است .

مَنْ قَتَلَ نَفْسَا بِغَیرِ نَفْسٍ أوفَسادٍ فِی الأَرضِ فَکانَّما قَتَلَ النَّاسَ جمیعاً وَ مَنْ أَحْیاها فَکأَنَّما اَحیا النَّاسَ جمیعاً

هر کس، انسانی را بدون ارتکاب قتل یافساد درروی زمین بکشد،چنان است که گویی همه انسانها را کشته، وهرکس انسانی راازمرگ رهایی بخشد،چنان است که گویی همه مردم رازنده کرده است.

تحرک مذبوحانه و حقیرانه افراطیون تکفیری در سازماندهی حادثه تروریستی تهران و حمله ناجوانمردانه به حرم مطهر حضرت امام(ره) و مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان گردید٬ دیگر بار ماهیت ضدانسانی و ویرانگر تروریسم و عناد متحجرین و افراط گرایان مذهبی با خط فکری امام خوبی ها  را نمایان ساخت.
بی تردید این اقدام ننگین و رقت بار که با هدف تزلزل در امنیت پایدار و تفرقه افکنی در ایران اسلامی سازمان یافت نه تنها خللی در اراده استوار ملت فهیم و قهرمان ایران  و حمایت از  نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت محترم نخواهد داشت بلکه زمینه وفاق و همدلی بیش از پیش را فراهم خواهد آورد.

مجمع نیروهای خط امام (ره) استان فارس ضمن دعوت همه ملت شریف ایران با هر خواستگاه جناحی به حفظ وحدت و یکپارچگی و همدردی با هم میهنان داغدار٬ این واقعه شنیع را محکوم کرده و رجاء واثق دارد که نهادهای خدوم امنیتی با رصد و اشراف همه جانبه همچون همیشه هر گونه اقدام تروریستی را در نطفه نابود نمایند.

مجمع نیروهای خط امام استان فارس