سید هادی خامنه ای : آقای کروبی و مهندس موسوی بخشی از سرمایه انقلاب ، نظام و جامعه هستند
سید هادی خامنه ای : آقای کروبی و مهندس موسوی بخشی از سرمایه انقلاب ، نظام و جامعه هستند

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای به مناسبت عید سعید فطر با فاطمه کروبی همسر حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : دبیر کل مجمع نیروهای خط امام در این دیدار گفت: در این روزها که امکان دیدار دوست دیرین و چهره مبارز و […]

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای به مناسبت عید سعید فطر با فاطمه کروبی همسر حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : دبیر کل مجمع نیروهای خط امام در این دیدار گفت: در این روزها که امکان دیدار دوست دیرین و چهره مبارز و خدمتگزار انقلاب و نظام و یار صادق امام فراهم نیست، از شما درخواست می کنیم سلام ما را به ایشان برسانید.

این چهره برجسته اصلاح طلب در ادامه با یادآوری بخشی از سوابق سیاسی و مبارزاتی مهدی کروبی گفت: در تمام سال های مبارزه در قبل از انقلاب و سال های خدمت آقای کروبی پس از پیروزی انقلاب در بنیاد شهید و مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولیت ها هیچگاه ذره ای از تعهد  و اخلاص ایشان نسبت به امام و انقلاب و نظام و مردم کاسته نشد.

وی افزود: من تردید ندارم که آقای کروبی در سال های اخیر و با وجود مشکلات ناشی از حصر و محدودیت هایی که با آن مواجه بوده، همچنان به همان آرمان ها و ارزش ها پایبند است. او هنوز هم به تقویت نظام و اصلاح روندهای غلط و نادرستی که بعضا از سوی افراد و جریانات افراطی وبی ریشه ایجاد شده امیدوار است. آقای کروبی همیشه با روحیه و انگیزه بالا با مشکلات مواجه می شد و فشارها و تهمت ها و بی مهری ها او را از میدان به در نمی کرد.

این نماینده سابق مجلس تاکید کرد: به نظر من افرادی مانند آقای کروبی و مهندس موسوی بخشی از سرمایه انقلاب و نظام و جامعه هستند و در روزگاری که همه جوامع تلاش می کنند از سرمایه های خود به بهترین شکل استفاده کنند باید از وجود این عزیزان بتوان استفاده کرد.

وی افزود: متاسفانه افراد و جریانات افراطی و انقلابی نما، بدون توجه به تهدیدات دشمنان این ملت و نظام همواره در تلاش بوده اند بر شیپور اختلاف و دعوا دمیده واز آرامش سیاسی و نزدیکی نیروهای انقلابی به یکدیگر ممانعت به عمل آورند تا از رهگذر این فاصله ها نمدی برای خود بسازند. در گذشته همه دیدند که برخی از این افراد چه خسارتهایی  برای کشور و نظام به بار آوردند. امروز باید همه دلسوزان کمک کنند پس از  انتخابات با شکوه ریاست جمهوری، وحدت ملی تقویت شده و جریانات اختلاف افکن امکان تحرک چندانی پیدا نکنند. بدون شک دوستانی مانند آقایان کروبی و موسوی نیز خواستار همین موضوع هستند.