دولت تخصیص بودجه جداگانه برای مناطق زلزله زده غرب کشور را در دستورکار قرار دهد
دولت تخصیص بودجه جداگانه برای مناطق زلزله زده غرب کشور را در دستورکار قرار دهد

خط امام : به دنبال وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور و جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان مجمع نیروهای خط امام  با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران تأکید کردند دولت بررسی تخصیص بودجه ای جداگانه را در دستور کار قرار داده  و از تجربیات گذشته و ضعف […]

خط امام : به دنبال وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور و جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان مجمع نیروهای خط امام  با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران تأکید کردند دولت بررسی تخصیص بودجه ای جداگانه را در دستور کار قرار داده  و از تجربیات گذشته و ضعف ها و نارسایی های که در روند بازسازی مناطق حادثه دیده در سنوات گذشته به دست آمده بهره برداری نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام به شرح زیر است.

به نام خدا

مصیبت جان باختن جمعی از هم وطنان شریف و نجیب در استانهای غرب کشورمان ، ایران را به سوگ نشاند.

حجم عظیم و گسترده تخریب و ویرانی در نواحی روستایی و مناطق شهری و آسیب های اساسی وارد شده به زیر ساخت ها نیازمند مدیریتی منسجم و هماهنگ در سطح ملی است .

تنوع و گستردگی تخریب بخش های گوناگون همچون مراکز درمانی ، امدادی و خدماتی عمومی در مناطق شهری و روستایی با توجه به آغاز فصل سرما و کاهش دما نیازمند مدیریت متمرکز و کارشناسی شده است.

از دولت و کلیه دستگاه های مربوطه درخواست میشود ضمن به کارگیری کلیه امکانات و تخصیص منابع مشخص از بخش های گوناگون ، بررسی تخصیص بودجه ای جداگانه را در دستور کار قرار داده  و از تجربیات گذشته و ضعف ها و نارسایی های که در روند بازسازی مناطق حادثه دیده در سنوات گذشته به دست آمده بهره برداری نماید امید است که اقدامات اساسی و همه جانبه بخش های گوناگون کشور گامی در جهت تسکین غم و آلامی باشد که بخش گسترده ای از هم وطنانمان را فراگرفته است.

از دولت و نهادهای مسئول انتظار می رود  نسبت به معرفی و اعلام مراکز جمع آوری و سامان دهی کمک های هم میهنان به منظور تسریع در روند تامین نیازها اقدام شود.

مجمع نیروهای خط امام  ضمن تسلیت به مردم عزیز کشورمان به خصوص مردم شریف و غیور کرمانشاه ، سرپل‌ذهاب ، پاوه، قصرشیرین، جوانرود، دالاهو، گیلان‌غرب، ثلاث باباجانی و دیگر مناطق آسیب دیده غرب کشور از خداوند متعال برای همه درگذشتگان این حادثه دلخراش رحمت الهی و برای مجروحین و بازماندگان سلامتی عاجل و صبر بر مصیبت مسئلت داریم .

والسلام