پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام به مناسبت جان باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز در حادثه تلخ زلزله غرب کشور

خط امام : در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور که باعث جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز گردید ، مجمع نیروهای خط امام با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه تلخ تاکید کردند زلزله یک رخداد طبیعی اجتناب ناپذیر است ، لیکن توجه به توسعه زیرساخت ها، مقاوم سازی شهرها و روستاها ، و مدیریت واکنش های انسانی به اینگونه رویدادهای طبیعی موجب کاهش خسارات جانی و مالی و به حداقل رساندن دامنه بحران و آسیب می گردد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام استان سیستان بلوچستان به شرح زیر است .

بسم الله الرحمن الرحیم

هُنَالِکَ ابْتُلِیَ الْمُؤْمِنُونَ وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِیداً

ضایعه جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان در سانحه زلزله شدید در غرب کشور موجب اندوه و تألم همه ملت ایران گردید.

مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان نیز ضمن ابراز همدردی با خانواده های مصیبت دیدگان، بازماندگان و مجروحان، این ضایعه را به ملت بردبار ایران و مردم غیور و همواره مقاوم استان های غرب کشور تسلیت عرض
می نماید.

رجاء واثق داریم مسئولین ، نهادها ، نیروها و دستگاه های ذیربط با بسیج گسترده منابع و امکانات ، و با تمام توان به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

زلزله یک رخداد طبیعی اجتناب ناپذیر است ، لیکن توجه به توسعه زیرساخت ها، مقاوم سازی شهرها و روستاها ، و مدیریت واکنش های انسانی به اینگونه رویدادهای طبیعی موجب کاهش خسارات جانی و مالی و به حداقل رساندن دامنه بحران و آسیب می گردد.

امید که با درایت و تدبیر نهادها ، مراجع، دستگاهها و مجموعه های دولتی و حاکمیتی بیش از این در آینده شاهد چنین پیامدهای تلخی در نتیجه وقوع سوانح طبیعی نباشیم. انشا الله .

مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان

نوشته شده توسط خط امام در دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۴ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.