پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام به مناسبت جان باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز در حادثه تلخ زلزله غرب کشور
پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام به مناسبت جان باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز در حادثه تلخ زلزله غرب کشور

خط امام : در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور که باعث جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز گردید ، مجمع نیروهای خط امام با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه تلخ تاکید کردند زلزله یک رخداد طبیعی اجتناب ناپذیر است ، لیکن توجه به توسعه زیرساخت ها، مقاوم […]

خط امام : در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور که باعث جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز گردید ، مجمع نیروهای خط امام با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه تلخ تاکید کردند زلزله یک رخداد طبیعی اجتناب ناپذیر است ، لیکن توجه به توسعه زیرساخت ها، مقاوم سازی شهرها و روستاها ، و مدیریت واکنش های انسانی به اینگونه رویدادهای طبیعی موجب کاهش خسارات جانی و مالی و به حداقل رساندن دامنه بحران و آسیب می گردد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن پیام تسلیت مجمع نیروهای خط امام استان سیستان بلوچستان به شرح زیر است .

بسم الله الرحمن الرحیم

هُنَالِكَ ابْتُلِيَ الْمُؤْمِنُونَ وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيداً

ضایعه جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان در سانحه زلزله شدید در غرب کشور موجب اندوه و تألم همه ملت ایران گردید.

مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان نیز ضمن ابراز همدردی با خانواده های مصیبت دیدگان، بازماندگان و مجروحان، این ضایعه را به ملت بردبار ایران و مردم غیور و همواره مقاوم استان های غرب کشور تسلیت عرض
می نماید.

رجاء واثق داریم مسئولین ، نهادها ، نیروها و دستگاه های ذیربط با بسیج گسترده منابع و امکانات ، و با تمام توان به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

زلزله یک رخداد طبیعی اجتناب ناپذیر است ، لیکن توجه به توسعه زیرساخت ها، مقاوم سازی شهرها و روستاها ، و مدیریت واکنش های انسانی به اینگونه رویدادهای طبیعی موجب کاهش خسارات جانی و مالی و به حداقل رساندن دامنه بحران و آسیب می گردد.

امید که با درایت و تدبیر نهادها ، مراجع، دستگاهها و مجموعه های دولتی و حاکمیتی بیش از این در آینده شاهد چنین پیامدهای تلخی در نتیجه وقوع سوانح طبیعی نباشیم. انشا الله .

مجمع نیروهای خط امام سیستان و بلوچستان