دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور آرمان‌های ملتی است که با استبداد مبارزه کرد
دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور آرمان‌های ملتی است که با استبداد مبارزه کرد

خط امام :به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن با یاد آوری اهداف و خواست های اصیل این جنبش فراگیر ملی در بخشی از این بیانیه آورده است ، فراموش نکنیم که حمایت مردم به عنوان پشتوانه […]

خط امام :به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن با یاد آوری اهداف و خواست های اصیل این جنبش فراگیر ملی در بخشی از این بیانیه آورده است ، فراموش نکنیم که حمایت مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام جمهوری اسلامی منوط به رعایت حقوق آنان و حفظ کرامت و اعتماد ایشان است و هر گونه رفتاری که این سرمایه را خدشه دار نماید بیش از هرچیز موجب آسیب به اصل نظام و ارکان آن خواهد شد.

بسمه تعالی

دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یکبار دیگر یادآور آرمان‌های بلند ملتی است که مبتنی بر آموزه‌های دینی با استبداد داخلی و استیلای خارجی مبارزه کرد و برای دستیابی به حقوق پایمال شده خود ذیل شعار محوری استقلال آزادی جمهوری اسلامی کوشش نمود.
در این روزها جا دارد یاد امام خمینی رهبر کبیر انقلاب و شهیدان عزیز و ایثارگرانی که صادقانه همه سرمایه‌های خود را در طبق اخلاص نهادند گرامی داشته و بر اصول بنیادین انقلاب اسلامی تاکید کنیم.
یکی از این اصول، توجه به مردم و مطالبات آنان از سوی مسئولان در همه عرصه‌ها و رده‌هاست. در حقیقت همین مردم بودند که به تعبیر امام راحل(س) مسئولان را به این مناصب رساندند و ولی نعمت آنان هستند، پس بیش از هر کس و هر چیز باید به مشکلات آنان توجه نمود. مردمی که در طول سال‌های نهضت و پس از آن از هیچ کوششی فروگذار نبوده‌اند و مسئولان کشور بیشترین بدهی را به ایشان دارند.


فراموش نکنیم که حمایت مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام جمهوری اسلامی منوط به رعایت حقوق آنان و حفظ کرامت و اعتماد ایشان است و هر گونه رفتاری که این سرمایه را خدشه دار نماید بیش از هرچیز موجب آسیب به اصل نظام و ارکان آن خواهد شد. بدون شک این مهم با فروکاستن از نزاع‌های بی حاصل سیاسی و رعایت حقوق مردم و استفاده از همه نیروهای کشور و توجه به نیازهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی بیشتر ارتقاء خواهد یافت.
مجمع نیروهای خط امام ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، معتقد است این روز فرصتی برای تقویت وحدت و امنیت ملی است و متعلق به همه ایرانیان با هر سلیقه و گرایش فکری و عقیدتی است و باید آن را ارج شمرد.

والسلام
مجمع نیروها خط امام