سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور آرمان‌های ملتی است که با استبداد مبارزه کرد

دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور آرمان‌های ملتی است که با استبداد مبارزه کرد

خط امام :به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن با یاد آوری اهداف و خواست های اصیل این جنبش فراگیر ملی در بخشی از این بیانیه آورده است ، فراموش نکنیم که حمایت مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام جمهوری اسلامی منوط به رعایت حقوق آنان و حفظ کرامت و اعتماد ایشان است و هر گونه رفتاری که این سرمایه را خدشه دار نماید بیش از هرچیز موجب آسیب به اصل نظام و ارکان آن خواهد شد.

بسمه تعالی

دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یکبار دیگر یادآور آرمان‌های بلند ملتی است که مبتنی بر آموزه‌های دینی با استبداد داخلی و استیلای خارجی مبارزه کرد و برای دستیابی به حقوق پایمال شده خود ذیل شعار محوری استقلال آزادی جمهوری اسلامی کوشش نمود.
در این روزها جا دارد یاد امام خمینی رهبر کبیر انقلاب و شهیدان عزیز و ایثارگرانی که صادقانه همه سرمایه‌های خود را در طبق اخلاص نهادند گرامی داشته و بر اصول بنیادین انقلاب اسلامی تاکید کنیم.
یکی از این اصول، توجه به مردم و مطالبات آنان از سوی مسئولان در همه عرصه‌ها و رده‌هاست. در حقیقت همین مردم بودند که به تعبیر امام راحل(س) مسئولان را به این مناصب رساندند و ولی نعمت آنان هستند، پس بیش از هر کس و هر چیز باید به مشکلات آنان توجه نمود. مردمی که در طول سال‌های نهضت و پس از آن از هیچ کوششی فروگذار نبوده‌اند و مسئولان کشور بیشترین بدهی را به ایشان دارند.


فراموش نکنیم که حمایت مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام جمهوری اسلامی منوط به رعایت حقوق آنان و حفظ کرامت و اعتماد ایشان است و هر گونه رفتاری که این سرمایه را خدشه دار نماید بیش از هرچیز موجب آسیب به اصل نظام و ارکان آن خواهد شد. بدون شک این مهم با فروکاستن از نزاع‌های بی حاصل سیاسی و رعایت حقوق مردم و استفاده از همه نیروهای کشور و توجه به نیازهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی بیشتر ارتقاء خواهد یافت.
مجمع نیروهای خط امام ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، معتقد است این روز فرصتی برای تقویت وحدت و امنیت ملی است و متعلق به همه ایرانیان با هر سلیقه و گرایش فکری و عقیدتی است و باید آن را ارج شمرد.

والسلام
مجمع نیروها خط امام

نوشته شده توسط خط امام در چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.