چهارشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۸

نامه سرگشاده جوانان احزاب به رئیس جمهور روحانی

امیدواریم دولت از این آزمون سربلند بیرون آید

به گزارش خط امام ، نامه شاخه‌های جوانان احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا به رئیس‌جمهور به شرح ذیل است:
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی، رییس محترم جمهور
سلام علیکم؛
هنوز زمان زیادی از بهت و حیرت همگان بابت مخالفت نماینده دولت با کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان نمی‌گذرد که حالا بار دیگر این طرح برای تصویب نهایی قرار است به صحن علنی مجلس بیاید.
باورش سخت است چطور دولتی که با وعده حمایت از جوانان سرکار آمد و در پنج سال گذشته بارها شعار جوانگرایی سرداده دقیقا در میدان عمل، با تغییر عقیده مخالف جوانگرایی شده و از استمرار حضور بازنشستگان دفاع می‌کند. متاسفانه مطلع شدیم طی هفته‌های اخیر، برخی معاونان وزرای دولت و استانداران، رایزنی‌های مستمری را شروع کرده‌اند تا این طرح به سرانجام نرسیده و قصد نموده‌اند در صورت تصویب با لحاظ تبصره‌ها و استثناها آن را تغییر دهند تا در نهایت طرح از محتوا خالی شود.
آقای رئیس‌جمهور
همه شعارها، سخنرانی‌ها و تعارفات دولتمردان در بابت اهمیت نسل جوان را به یاد داریم اما این هفته زمان آزمون دولت فرامی‌رسد. اگر اندکی به آن شعارهایی که سر دادید باور دارید، شایسته است از نمایندگان دولت در مجلس بخواهید به روند بازی‌های سیاسی در مخالفت با این طرح خاتمه دهند.
ما روند مذاکرات مجلس شورای اسلامی را با دقت پیگیری خواهیم کرد و منتظر می‌مانیم تا نماینده محترم دولت، مهر تاییدی بر این خواسته به حق ملت شریف ایران بزند.
امیدواریم دولت از این آزمون سربلند بیرون آید و با اهمیت قراردادن بکارگیری نیروهای جوان و شایسته در بدنه دولت و مسئولیت‌های اجرایی کشور، بتواند همانند آزمون هشت سال جنگ تحمیلی و رشادت‌های جوانان انقلابی، از بحران‌‌‌‌های پیشروی با موفقیت عبور نماید.
حزب ندای ایرانیان
حزب مردم سالاری
حزب اراده ملت ایران
حزب اسلامی کار
حزب اعتماد ملی
حزب همبستگی ایران اسلامی
سازمان عدالت و آزادی
مجمع نیروهای خط امام
مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی
مجمع فرهنگیان ایران اسلامی
حزب موتلفه اسلامی
جامعه اسلامی مهندسین
حزب متحد اسلامی
حزب اسلامی ورزشکاران

نوشته شده توسط خط امام در یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.